Art'n More
Yeni yılda sevdiklerimize alınabilecek ideal müzik aletleri.

Yeni yılda sevdiklerimize alınabilecek ideal müzik aletleri.

Merhaba, öncelikle herkesin 2019 yılını en içten dileklerimizle kutlar, yeni yılda müzik dolu günler dileriz. Çoğu kişinin aklında bir soru var, yeni yılda sevdiklerime ne hediye alabilirim ?
Öncelikle hediye alacağınız kişinin ilgi alanları hakkında bir fikrinizin olması lazım. Eğer bir fikriniz yoksa, öneriler için yazımızı okumaya devam edin.

GİTAR

Sevdiklerinize alabileceğiniz ideal hediyerlerden biri gitardır. En ilgi gören müzik aleti olan gitarı, diğer aletlere kıyasla öğrenmesi daha kolaydır.Tabi ki bu kişinin el yatkınlığına ve becerisine göre değişse de doğru ve azimli çalışma yöntemi ve iyi bir eğitmenle herkes kolayca gitar çalabilir.

 

KEMAN

Muhtemelen en tanınmış orkestra çalgısı olan keman bir yayla çalınan telli bir enstrümandır. Sesi öteki çalgılara göre bir çok bakımdan insan sesine daha yakındır. Etkileyici sesi ve zarif duruşu sayesinde bir çok insanı kendine hayran bırakan bir çalgıdır. Yeni yılda sevdiğiniz bir insana alacağınız keman sayesinde yeni yıla güzel bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ızmir keman kursu ve de ücretsiz etüdlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

 

PİYANO

Piyano; özel bir mekanizmayla tuşlara bağlı çekiçlerin, tellere vurmasıyla ses veren tuşlu (klavyeli) ve vurmalı bir müzik enstrümanıdır. Klasik ve caz müzikte yaygın olarak kullanılan bir enstrümandır. Solo performanslar, ansambl, oda müziği, eşlik, bestecilik ve prova için oldukça uygun bir enstrümandır. Piyano taşınabilir bir enstrüman olmamasına ve genelde maliyeti diğer çalgılara göre yüksek olmasına rağmen çok yönlülüğü ve aynı anda bir çok yerde bulunma özelliği ile dünyanın en yaygın olarak kullanılan enstrümanlarından biridir.Piyano; özel bir mekanizmayla tuşlara bağlı çekiçlerin, tellere vurmasıyla ses veren tuşlu (klavyeli) ve vurmalı bir müzik enstrümanıdır. Klasik ve caz müzikte yaygın olarak kullanılan bir enstrümandır. Solo performanslar, ansambl, oda müziği, eşlik, bestecilik ve prova için oldukça uygun bir enstrümandır. Piyano taşınabilir bir enstrüman olmamasına ve genelde maliyeti diğer çalgılara göre yüksek olmasına rağmen çok yönlülüğü ve aynı anda bir çok yerde bulunma özelliği ile dünyanın en yaygın olarak kullanılan enstrümanlarından biridir. Izmir piyano eğitimi için bizlerle iletişime geçebilir ve ücretsiz etüdlerimizden faydalanabilirsiniz!

 

Yan Flüt

Yan flüt; dilsiz nefesli çalgılar grubunda yer alan, baş-gövde-kuyruk olmak üzere üç parçadan oluşan bir müzik aletidir. Adı çoğunlukla flüt olarak geçmesine rağmen, yanlış anlaşılmalara karşı “yan flüt” denilmektedir. Batı müziğinin en popular çalgısı olan flütü öğrenmek biraz zaman alabilir. Çünkü flütte doğru üfleme ve nefesi doğru kullanma teknikleri çok önemlidir. Bu tekniklerin gelişmesi biraz zaman alsa da her gün yapılan düzenli çalışmalar sayesinde kolayca öğrenilebilecek bir enstrümandır. Izmir yan flüt eğitimi için bizlerle iletişime geçebilir ve ücretsiz etüdlerimizden faydalanabilirsiniz!

Elbette bütün bunları okuduktan sonra aklınızdan ”Peki bütün bu enstrümanları nasıl öğreneceğim?” diye geçirmiş olabilirsiniz. Öneride bulunduğumuz enstrümanlar ve daha sayamadığımız bir çok enstrümanı öğrenmek, tiyatro, resim, fotoğrafçılık, diksiyon, hızlı okuma ve yazarlık konusunda kaliteli ve özenli bir eğitim almak isterseniz iletişim bölümünden bizimle ileşime geçebilir ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.
Yeni yılda sanat dolu günler dileriz!

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.