Müzik Kursu

Her Alanda Müzik Dersleri

İzmir’de müziğin her alanında eğitim veren Art’n More Sanat Atölyesi sürekli olarak bireysel ve sınıf derslerine kayıt almaktadır.

Müzik alanında İzmir’de en geniş enstruman yelpazesine sahip olan Art’n More’da çalmak istediğiniz müzik aletinin ücretsiz deneme dersini almanız da mümkündür.

Müzik aleti çalmak isteyenlerin kafalarını meşgul eden bir çok soru vardır, etraftan duydukları, insanların bilmeden uydurdukları bir çok söylenti vardı bu söylentilere kulak asmayın, gelin bir de doğruları bizden dinleyin!

müzik kursu izmir bornovaMüzik aleti çalmanın yaşı yoktur, müzik aletinin cinsiyeti olmaz, kemanı kızlar çalar, bateriyi erkekler çalar gibi şeyler söz konusu değildir, hiç bir müzik aleti bir diğerinden daha zor değildir, düzenli çalışmayla istediğiniz müzik aletini çalmayı öğrenebilirsiniz, müzik kursumuzun amacı istediğiniz müzik aletini çalmayı olabilen en kısa sürede size öğretmektir.

Müzik Atölyeleri

Akordeon Kursu
Keman Kursu
Bağlama Kursu
Klarnet Kursu
Bateri Kursu
Piyano Kursu
Kontrbas Kursu
Çello Kursu
Saksafon Kursu
Yan Flüt Kursu
Şan Dersi
Perküsyon Kursu
Ney Kursu
Mızıka Kursu
Mandolin Kursu
Klasik Gitar Kursu
Elektro Gitar Kursu
Kanun Kursu
Ud Kursu
Trompet Kursu
Viyola Kursu
Karadeniz Kemençe Kursu

Diğer Sanat Atölyeleri

Ayrıca müzik kurslarımız dışında sanatın bir çok alanında dersler verilmekte ve farklı atölyeler de düzenlenmektedir. Bu atölyelerimizle ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Diksiyon Kursu
Düğün Dansı Kursu
Fotoğraf Kursu
Resim Kursu
Tiyatro Kursu
Satranç Kursu
Hızlı Okuma Kursu
Yazarlık Kursu