Bateri Kursu İzmir Bornova ile Ritimlerin Gücünü Keşfedin

İş ve sosyal yaşantının getirmiş olduğu stres yükünü üzerinden atmak ve müzikle ruhunu doyurmak isteyen bireyler için en doğru nokta olan İzmir Bornova bateri kursuna hoşgeldiniz!

Sıradan bir hayattan sıkılanlardansanız; hayatınıza renk katacak en iyi nokta bateri kursudur. Ritm ve ahenk ile çalışmaya, egzersizlere doyamayacağınız bir enstrüman!

Bateri hakkında doğru bilinçlenme için lütfen bu yazıyı sonuna kadar okuyun.

bateri kursu

MEB Onaylı İzmir Bateri Kursu Size Neler Vaadediyor

 • MEB Onaylı bateri kursu İzmir’de!
 • İzmir’in en uygun fiyatlı bateri kursu
 • %100 öğrenme garantisi
 • Akustik bateride eğitim alma fırsatı
 • Ortak belirlenen ders gün ve saatler
 • Eğitmenlerimiz tarafından sizin için özel hazırlanacak olan müfredat
 • Ders dışı etüd imkanı
 • Bateri kursumuza kayıtlı öğrenciler ve gruplarının çalışması için stüdyo imkanı (İzmir Bornova’da stüdyo aramanıza gerek yok!)
 • Her yaş aralığına özel eğitim
 • Bireysel müzik grubu kurma olanağı
 • Bateri dinletileri
 • Sahnede ritimlerin ile seyircilerin duygularına dokunma fırsatı ve çok daha fazlası Art’n More İzmir bateri kurslarında!

Ülkemizin en büyük sanat merkezlerinden biri olan ve İzmir’in en çok tercih edilen bateri kursu “T.C.MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursun’da” ücretsiz bir deneme kursu için “0507 095 82 27” Numaralı telden ulaşım sağlamanız mümkün.

bateri kursu

 

whatsapp

 

Bateri Kursu İçeriğimizde Cevabını Net Bir Şekilde Alabileceğiniz Sorular
-Evimde baterim yok bateri çalışmalarını nasıl yapacağım?
-Dileyen herkesin bateri – davul çalması mümkün mü?
-Bateri çalmayı tam olarak öğrenebilmem için ne kadarlık bir süreye ihtiyacım var?
-Bateri çalmanın bir yaş sınırı mevcut mu?
-Bateri kursu ve set fiyatları hangi aralıkta?

Bateri hakkında her şey burada! Bateri hakkında size rehberlik edecek bir yazı hazırladık! Yazımızı okumak için; bateri hakkında her şey

En Uygun Fiyata En Kaliteli Bateri Kursu İzmir’de!

en uygun fiyatlı bateri kursu

Sosyalleşme noktasında çok önemli etkileri bulunan müziğin insan sağlığı için de ciddi faydaları mevcut. Hissettiğiniz duyguları özgürce dışavurabilmenize yardımcı olacak bir enstrüman için profesyonel desteğine ihtiyacınız bulunuyor.

Bu alan üzerinde yıllardır faaliyet gösteren bir kurum olarak öğrencilerimizin beklentilerinin ne yönde olduğunu çok iyi biliyor ve özel bir programla eğitimlerimize devam ediyoruz!

Bateri derslerimiz tam yalıtım sağlanmış nezih stüdyo ortamlarında ve yine tam donanımlı akustik davul kullanılarak verilmektedir. Belirli bir seviyeye ulaşana dek; profesyonel dijital bateri ile eğitimlerimiz sürmekte.

Cebinizi düşünüyoruz!

Her bütçeye uygun fiyatlı bateri kursları olsa da en kalitelisini en uygun fiyata almakta mümkün! İzmir’de bateri kursu arayanların bir numaralı tercihi olan kurumumuz sizleri hem kaliteden yoksun bırakmıyor hem de en uygun fiyat seçeneği ile cebinizin dostu oluyor!

bateri kursu

Ve daha da fazlası! Bu yazımızın bir yerlerinde size özel bir indirim kodu mevcut. Yapmanız gerereken bu kodu bulup bizi aramak. Sonrasında indirimli davul kursu İzmir Bornova’da sizi bekliyor olacak!

Bateri ve Bateri Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

bateri kursu hakkında sık sorulan sorular

Bugüne kadar eğitmenlerimiz ve bizlere en çok yöneltilen, en çok merak edilen soruları sizler için derledik. Bateri kursu ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırdığımız yazımızda merak ettiğiniz soruyu bulamazsanız hemen 0507 095 82 27 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçin!

 • Evimde Baterim Yok Bateri Çalışmalarını Nasıl Yapacağım?

Evinizde bateriniz bulunmuyor ise; enstrüman satış noktalarından bir çalışma pad’i alarak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Boş vakitlerinizde kursumuza gelerek kurs bünyemizdeki baterilerle çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Ayrıca Art’N More İzmir bateri kurslarına kaydoldunuz ve davul eğtimine başladınız, davul dersine geldikten sonra ekstra vakit ayırıp kurumdaki davullar ile derste gördüklerinizi pekiştirebilirsiniz!

 • Bateri Çalabilmek Adına Nota Bilmek Gerekiyor mu?

Nota temelli bir enstrümandan daha ziyade ritim temelli bir enstrüman olması nedeniyle nota bilmek zorunda olmadığınızı bilmenizi isteriz. Hobi amaçlı olarak bu enstrümanı düşünüyorsanız; nota öğrenmek durumunda değilsiniz. Ancak müziğin dili olan notayı öğrenmek her zaman size avantaj sağlayacaktır.

 • Ne Kadar Sürede Bateri Çalabilirim?
ne kadar sürede bateri çalarım

Bu sorunun yanıtı tamamen sizin müziğe ne kadar yatkın olduğunuz ve müzik aletlerini ne kadar hızlı kavrayabildiğinizle alakalıdır. Bu yüzden; bireyden bireye değişebilecek bu süre ortalama 3 aydır. 3 aylık çalışma ve egzersizlerin ardından şarkı çalışmalarına emin adımlarla geçebilirsiniz.

Eğitim sürecinde teknik ve teorik bilgilerin yanı sıra; motivasyonda çok önemlidir. Öğrencilerimize davul eğitimi verirken; beraberinde motivasyonlarını tam tutabilmek adına profesyonel yaklaşımlarla hareket ediyor ve mümkün olan en kısa süre içerisinde başarıya ulaşıyoruz.

Bateri ile ilk tanışma ve bageti ilk elinize aldığınız an çok önemlidir. Derslere devam edebilmeniz, enstrümanı başarılı bir şekilde kavrayabilmeniz ilk tanışmaya bağlıdır!

Bir de en çok sorulan sorulardan biri bateri çalmak zor mu? Bu sorunun cevabını yazıyı tamamen okuyarak öğrenebilirsiniz.

 • İzmir’de bateri satan yerlere baktım ama fiyatlar çok pahalı, ne yapmalıyım?
uygun fiyatlı bateri

Bateri fiyatları sanıldığının aksine pahalı değildir. En uygun fiyatlı bateri için kursumuz sizlere yardımcı olacaktır. Bütçeniz dahilinde garantili ve sıfır baterileri piyasa fiyatının çok altına temin ediyoruz!

Baterilerimizin uygun olduğu her an boş vakitlerinizi bu aletle geçirmenizi sağlayacağız. Kendiniz için bir bateri bakıyor ancak; nasıl bir enstrüman alacağınıza karar veremiyorsanız eğitmenlerimizin fikrini dilediğiniz an almanız mümkün. En uygun bateriyi temin ettiğinizde çalışmalarınıza kendinizden emin bir şekilde devam edeceksiniz demektir.

 • Perküsyon Kursu Veriyor musunuz?

İzmir’deperküsyon kursu bulmak zordur ancak kurumumuz bünyesinde yılın belirli dönemlerinde perküsyon eğitimleri açılmaktadır. Perküsyon kurslarına kaydolmak için öncelikle ön kayıt yaptırmış olmanız gerekiyor. Ön kayıt için 0507 095 82 27 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

 • Bateri çalabilmek için herhangi bir yaş sınırı var mı?
çocuklar için bateri kursu

Güzel hissetmek ve mutlu olabilmek adına bateri çalmaya başlayabilirsiniz. Yeteneğim yok deyip kenara çekilmekten daha ziyade profesyonel eğitimi alarak baterinizin başına geçseniz çok daha güzel olacaktır. Deneyerek kararınızı verin. Düzenli çalışma oturuşu egzersizlerini düzenli takip ederek bu enstrümanın en önemli kısmını halletmiş olursunuz. Ayrıca İzmir’de çocuklar için bateri kursu arayanların da ilk tercihi her zaman art’n more müzik kursları oluyor!

Alt yaş sınırı 3.5 olan öğrencimiz dahi bulunmaktadır. Önemli olan kişinin enstrümanı çalmayı ne kadar istediği ve motivasyonunu ne düzeyde tuttuğudur.Yapı itibariyle 5 yaş altı öğrenciler konsantrasyon problemi yaşamaktadır. Bu tarz durumlarda gerek ailenin gerekse öğrencinin eğitim aldığı eğitim kurumunun gerekli motivasyonu sağlaması gerekir. Bateri derslerine katılmadan önce sizlere tavsiyemiz; tanıtım derslerimize katılmanız olacaktır. Hem eğiticileri tanıyacak hem de derslere yaklaşımını inceleme şansı bulacaksınız.

 • Bateri parçaları nelerdir?

Bateriyi oluşturan parçalar temel olarak hi-hat, trampet, crash, ride, high tom, mid tom, floor tom ve kick. Ayrıca bateri zilleri nelerdir diye soracak olursanız yukarıdaki parçalardan crash, hi-hat ve ride baterinin zil aksamıdır. Ayrıca china ve splash gibi ek ziller de ilave edilebilir.

 • Kısa sürede bateri çalmayı nasıl öğrenirim?
kısa sürede bateri çalmak

Kısa sürede bateri çalmak için düzenli olarak egzersiz yapmanız gerekmekte ve metronom ile çalışmalısınız. Bateri üzerinde hakimiyetinizi ne kadar çabuk geliştirirseniz o kadar çabuk parça çalmaya başlayabilirsiniz.

Bazı zamanlarda bateriyi yavaş ve kavrayarak çalmanız gerekecektir Kursumuz bünyesindeki profesyonel eğitimcilerimiz sizleri ilk seviyeden en ileri seviyeye kadar destekleyecektir. Derslerimiz neticesinde her iki el ve ayağınızı aynı anda farklı vuruşlar yapabilecek hale getirebileceksiniz. Bagetlere hakimiyetinizin yeterli seviyelere ulaşmasının ardından ufak ritim çalışmalarından parçalara geçişler yapacaksınız.

 • İkinci el bateri temin ederken dikkat edilmesi gerekenler neler?

İkinci el bateri satın almak istiyorsanız ve hiç bir bilginiz yoksa ilk işiniz bir bilene danışmak olacaktır. Sonrasında dijital bateri mi akustik bateri mi satın almalıyım kısmına karar vermeniz gerekmektedir. Eğer apartmanda yaşıyorsanız akustik bateri almak ses açısından sorun yaratabilir. Bu yüzden genellikle evde bateri çalmak için dijital bateri tercih edilmektedir.

Akustik bateri satın almak için almaya karar verdiğiniz baterinin derileri, kasnakları ve zillerini iyi kontrol etmelisiniz ayrıca akordunun sıkıntısız olduğundan da emin olmalısınız.

Eğer dijital bateri satın almak istiyorsanız üzerindeki padlerin hassasiyetini ve seslerini kontrol etmelisiniz. Ayrıca jak girişlerinin ve kablolarının da kopuk ve yıpranmış olmamasına dikkat etmelisiniz.

 • Akustik bateri ve elektronik bateri arasındaki farklar nelerdir?
dijital bateri ve akustik bateri arasındaki farklar

Bateri Çeşitleri Dijital Bateri ve Akustik Bateri olarak 2’ye ayrılmaktadır.
Komşularınıza vereceğiniz rahatsızlık noktasında çekiniyorsanız, sizlere dijital bateriyi tavsiye etmekteyiz. Sizin için problem değilse; akustik bateriyi almanız mümkün.

Günümüz teknolojisinden yararlanılarak üretimi yapılan dijital baterilerin akustik bateri sesine birebir uyumlu yapıda üretildiğini söylemek mümkün.

Kullanılan malzemeye ve markasına göre bateri fiyatları farklılık gösterse de uygun fiyatlara bateri temin etmeniz mümkün. Günümüzde en uygun fiyatlı bateri 250 dolar civarındadır.

En hesaplı dijital bateri fiyatı da 300 dolar civarıdır. Tüm bunlara ek olarak bir bateri satın aldığınızda zil seti de almanız mümkün.

Akustik bateri sahne ve stüdyolarda gördüğümüz metal ziller, kasnak ve derilerden oluşan müzik aletidir. Bateri çalmak isteyen herkesin hayali akustik bateri çalmaktır.

Dijital bateri ise adından anlaşılacağı gibi elektroniktir ve davul üzerindeki tüm aksam pad yardımı ile ses vermekte ve bir amfiye bağlanmaktadır. Dijital baterilerin bir avantajı ise evde kimseyi rahatsız etmeden kulaklık ile bateri çalmanıza olanak sağlar.

 

Unutmayın! Art’n More bateri kursu İzmir ile eğitim özel yalıtımlı sınıflarda akustik bateri üzerinde verilmektedir!

 • Evde nasıl bateri çalarım?
evde bateri çalışmak

Bateri kursuna kayıt yaptırdınız ve derste gördüklerinizi evde tekrar etmek istiyorsunuz. Ancak bateri alacak bütçeniz yok. Burada çok daha düşük bütçeli olan bateri çalışma padlerini tercih edebilirsiniz. Çalışma padleri ve bagetler sizi bir süre idare edecektir.Haftalık yapılan çalışmalar sonucunda sizlere bateri çalışma padi egzersizleri verilmektedir.

Evinizde bateri bulunmasa dahi derslerinize düzenli olarak gelerek bateriyi hızlıca kavramanız mümkün. Pek çok insan bateri çaldığında komşulara vereceği rahatsızlığı düşünür. Bu bakımdan; kursumuza boş vakitlerinizde gelerek pratik ve çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Fakat Art’n More İzmir davul kursuna kaydolduysanız evde çalışmanıza gerek yok! Ücretsiz etüd imkanımız sayesinde kursumuzdaki baterileri istediğiniz kadar kullanabilirsiniz! Hem de ücretsiz!

Bateri çalmaya karar verdiyseniz bu kararınızı ertelemekten vazgeçip bir an evvel kursumuzla iletişime geçmelisiniz!

 • Bateri Kursu Programı

Eğitim alanında her program kişiye özgüdür. Bu yüzden; eğitimlerimiz her bireye ayrı bir program olarak sürdürülmektedir. Böylelikle; herhangi bir öğrencimizin ilerleyişi bir başka öğrencimizin geri kalmasının önüne geçmekte.

Öncelik olarak; paradiddle, baget tutuş egzersizleri yapılarak eğitimlere başlanmakta. Ritim çalışmaları ile desteklenen egzersizler zamanla şarkılara dönüşerek güzel ürünler vermekte. Dileyen öğrencilerimize notayla dileyene ise; gerçekleştirilen pratiklerle çalışmalar yürütülmekte. Yalnızca; bateri çalmayı değil beraberinde bateri ayarı yapmayı, bakımını sağlamayı ve bir müzik grubundaki önemini aktarmaktayız.

Bahsi geçen hususlarda uzman eğiticilerimiz bateri öğretmenlerimiz tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirilmektedir.

Hobi amaçlı olarak bateri kurslarımıza katılım gösteren tüm öğrencilerimizin öncelikli isteklerinin eğlenmek ve biraz stres atmak olduğunu biliyoruz. Bu bilinç doğrultusunda hareket ederek eğitimlerimizi öğrencileri sıkmadan motivasyonlarını kırma düzeyine getirecek yoğun bilgiden uzak tutarak en iyi sonuçları elde edebilecek şekilde eğitimlerimizi sürdürüyoruz.

 • Bateri etkinlikleri oluyor mu?

Bateri eğitimlerimize katılım gösteren katılımcılarımızın talep etmeleri halinde elektro gitar, bas gitar ve şan eğitimi gibi toplu etkinliklerimize de katılarak grup çalışmaları yapabileceklerini belirtelim. Profesyonel stüdyomuzda gerçekleştirilen bu tarz toplu etkinlikler gerek kurs içerisinde sosyalleşebilmenizi gerekse; bateri çalışmalarını daha eğlenceli bir hale getirmenizi sağlayacak.

 • Bateri kursu İzmir’de aylık ücretler ne kadar?
bateri kursu izmir

Bateri kurslarımızın fiyatları zaman zaman değişiklik gösterebildiğinden internet üzerinden fiyat vermemiz etik ve doğru olmayacaktır.Lütfen bateri hakkında kısa bilgi almak adına hareket etmeyiniz. Fiyatlar hakkında kapsamlı bilgiler alabilmek adına “0507 095 82 27” Numarasını arayabilir ya da “firatcantekin@gmail.com” adresine mail gönderebilirsiniz. Kampanyalı fiyat tarifelerimiz ve kursiyer sayımız belirli öğrenci oranlarıyla sınırlıdır. Bu yüzden; eğitimlerinize başlayabilmek adına elinizi çabuk tutmanızı öneririz!

Davul dersi ücretleri aylık olarak alınmakta ve uygun bir ödeme seçeneği sizlere mutlaka sunulmakta.

Ancak unutmayın İzmir’de en uygun fiyatlı bateri kursu bizde!

 • Bateri Dersi Gün ve Saatleri

Bateri eğitimi için geleceğiniz kursumuzda gün ve saatler öğrencilerimizin uygun oldukları zaman dilimine göre ayarlanmaktadır. Kursumuzda haftanın 7 günü 09.00-23.00 arası eğitimlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Bateri kayıtlarımız devamlı olarak bu zaman dilimlerinde yenilenmektedir.

 • Bateri Kursunuz İzmir’in Neresinde?
bateri kursu izmir

Bateri kursumuz İzmir Bornova’da yer almaktadır. Davul dersi İzmir, bateri dersi İzmir gibi internet araştırmalarınıza ulaşacağınız en güvenilir kurumlar arasında yer almaktayız. Kursumuzun internet sitesine ulaştıysanız endişelenmenize hiç gerek yok çünkü; dilediğiniz zaman derslerinizi almaya başlayabileceksiniz.

Bornova İzmir’in en merkezi yeri olup İzmir’in her yerinden ulaşımı oldukça kolaydır bu bağlamda Bateri Kursu İzmir Karşıyaka, Bateri Kursu İzmir Hatay ya da Bateri Kursu Alsancak gibi aramalarınızla İzmir de Karşıyaka,Bostanlı,Buca,Alsancak,Hatay,Göztepe gibi yerlerden bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Biraz daha vakit ayırarak yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz çünkü; bateri eğitimine dair pek çok konuda sizleri bilgilendireceğiz.

Baterinin Kökeni ve Bateri Denemek İsteyen Bireyler

bateri hakkında bilgiler

Batter kelimesinin Türkçe karşılığı olan “Vurmak” kelimesinden gelmekte. Ritim duygusunun insanın içinden gelen duygularla birleşmesi neticesinde ortaya çıkan enstrüman insanın doğasında bulunan ritim duygusundan dolayı köklü bir enstrüman olma özelliği de taşıyor.

Nasıl bir duygu olduğunu merak edenler buraya tıklayarak; simülasyon davulu deneyip yaşattığı duyguları bilgisayar başından hissedebilirler. Fiziki ortamda denemek ve bu deneyimi yaşamak isteyen bireyleri kursumuza bekleriz.

Bateri çalmanın insana mutluluk veren yanı; hayatla benzer nitelikler taşımasıdır. Aynı anda birden fazla yere yetişmeniz gerektiği anları hatırlayın. Ritmi aksatmadan birçok işi aynı anda yapabilmeniz anlamına gelmekte.

bateri kursu

Gündelik yaşamın ve iş dünyasının getirmiş olduğu stres yükünü üzerinizden rahatça atabileceğiniz, çalarken kilo dahi verebileceğiniz bir enstrüman. Hayatınızda zaman zaman hissettiğiniz büyük boşlukları doldurarak sizleri ayrı bir keyiflendirecek bu enstrüman başında saatlerce vakit geçirmek isteyeceğinizden eminiz.

Bateri ile alakalı olarak söylenebilecek o kadar çok şey vardır ki. Verilen bilginin yanı sıra; bateriyi dinlemek ayrı bir keyif vericidir. Sizleri kursumuza bateri dinlemeye davet ediyoruz. Herhangi bir ücret ödemeden katılım gösterebileceğiniz ücretsiz deneme derslerimizle kararınızı netleştirmeniz mümkün.

Kursumuz bünyesinde sizlerde profesyonel bir baterist olabilirsiniz. Yeteri kadar ilgi-çalışma ve profesyonel bir eğitim ile neden olmasın? Bateri çalarak ister bir orkestrada bateri olun ister stres atın. Yurt dışında pek çok şirket çalışanlarını motive edebilmek ve streslerini atmalarına yardımcı olabilmek adına bateri kursları olanağı sunmakta.

Bateri Kelimesi Fransızca’dan Türkçe’ye Geçmiş Bir Kelimedir!

Vurmalı enstrümanlar ailesine yer alan bateri, birçok farklı ritmin birleşmesi neticesinde ortaya çıkmıştır. Baterinin bulunduğu ortamda şarkılar hareketlenir, enerji kazanır. Davul, tarihi oldukça eskilere kadar uzanan bir müzik aletidir. İlk çağlardan itibaren kullanılmaya başlanmış olan davulun formunda fazla değişikliğe gitmeden günümüze kadar ulaşmayı başarabildiği söylenebilir.

bateri ritimleri

İlk bateri takımları 18. Yüzyılın sonlarında ortaya çıkmıştır. Bahsi geçen dönemde bassdrum pedalı icadı gerçekleşmiş ve baterinin ortaya çıkışını sağlamıştır. Bu icadın ardından birkaç vurmalı çalgının bir arada çalınma imkanı doğmuştur. Pop, caz, rock ve blues müzik türlerinde çok önemli bir yeri bulunmaktadır.

Orkestra ve müzik yapımlarının temeli ritim üzerine kuruludur. Tüm enstrümanların ayrı bir önemi mutlaka vardır fakat; perküsyon olarak isimlendirilen kategori altındaki enstrümanlarla ortaya çıkan ses ve ezgiler müziğe ayrı bir ahenk katar ve müziğin temeli bir yönde ritimdir. Bateri gerek görüntü itibariyle gerekse; çıkardığı birbirinden özel seslerle gerek izleyenleri gerekse dinleyenleri baştan sona etkilemeye yetecektir.

Bir kere denediğinizde kesinlikle hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bateri müzikte temel yapıtaşlarından birtanesidir. Yapılan bir araştırmadan elde edilen sonuçlara göre; 20 dakika bateri çalmanın 100 kalori yaktırdığı yönünde sonuçlar elde edilmiştir. Bateri Dersi Bornova imkanlarından yararlanarak bu bölgede yaşayan bireylerin profesyonel desteği alarak bateri eğitimlerine vakit kaybetmeden başlaması mümkün.

Bateri Çalmak Zor Bir İş Değildir!

bateri çalmak zor mu

Bireysel istek ve azminize bağlı olarak bateri çalmada 3 aylık kritik bir süreç sizleri bekliyor. 1 aylık temel eğitimin ardından ileri seviyeye geçiş yapmanız mümkün. Bateri çalmak kişinin beyninin birçok noktasını çalıştırdığından çok yönlü düşünme yetisi kazandıracağını söylemek mümkün. Ritim tutarken siz farkında olmasanız dahi beyninizin çeşitli noktalarını da çalıştırdığınızdan problem çözme yeteneğiniz de gelişecektir. Ritim hızlandıkça daha fazla enerji harcar ve kalori yakarsınız. Yani; eğlenirken beraberinde sağlığınıza da önemli katkılarda bulunursunuz.Sanat merkezimizin arşivide geniştir.Sanat merkezimizde fazlasıyla bateri şarkı notları bulmanız mümkündür.

Bateri 5 Parça Davul ve 3 Parça Zilden Oluşur!

bateri kursu izmir

Bateriyi meydana getiren en önemli parçalar pedal ve bagetlerdir. Çubuk şeklindeki sopaların zil ve davullara ahenkli bir biçimde vurulması neticesinde ortaya çıkan ezgi tam olarak istenen sonuçtur. Baterinizi yerleştireceğiniz noktanın fazla nemli olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışmalarınızı tamamladıktan sonra uzun ömürlü olabilmesi adına hafif nemli kadife bir bezle temizleme işlemi yapmalısınız. 3-4 haftalık sürenin ardından bateri zilleri özel kimyasalı ile temizlenmeli. Unutmayın! Enstrümanınıza ne kadar bakar ve bu konuda titizlik gösterirseniz; o kadar özel sesler elde eder yıllar boyu enstrümanınızı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra; kursumuz eğitim sürecinde bateri nasıl akort edilir? Göstermekte. Evinizde çeşitli zaman aralıklarında yapacağınız akort ile müzik aletinizden en özel sesi almanızı sağlamaktayız. Kursumuz bünyesindeki eğitmenlerimiz eğitimlerinizin başladığı ilk anda sona kadar enstrümanı en ince ayrıntıları ile anlatıyor ve bu konudaki tüm eksikliklerinizi kapatıyor.

Bateri Kursunuza Gelmek Kolay mıdır?

İzmir’in her yerinden rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz şehrin gözde noktalarından Bornova’da bulunan kursumuza çok rahat ve kolay bir biçimde ulaşarak eğitim sürecini problemsiz bir şekilde atlatacaksınız. Yalnızca Bornova’dan değil! (İ N D İ R İ M K O D U 12473) Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Balçova, Hatay, Narlıdere, Aliağa, Buca, Bornova, Alsancak, Gaziemir, Güzelyalı, Göztepe, Konak, Yeşilyurt, Karabağlar, Urla gibi noktalardan da rahatça ulaşım sağlayacaksınız.

Sanat merkezimiz ulaşım imkanları bakımından oldukça zengin. Metro, otobüs durakları ve vapur iskelesine oldukça yakındır. Yalnızca; İzmir’den değil Aydın, Manisa gibi illerden de sık tercih edilen bir kurs olma özelliği taşımaktadır.

Online Bateri Dersi

Dilerseniz; evinizden çıkmadan da bateri çalmanız mümkün. Nasıl olacak? Diyenlerdenseniz; Online bateri kursumuza katılım gösterebilirsiniz!