Viyola Kursu

Viyola Kursu İzmir

İzmir’de doğru şekilde, kaliteli ve hesaplı bir kurs aradığınıza eminimiz, sanat merkezimizde viyola kursları şu an verilmiyor fakat sizi kaliteli bir viyola kursuna yönlendirebiliriz. Gerekli bilgilleri aşağıda bulabilirsiniz;

Viyola Kursu İzmir : 0507 95 96 333

Viyola, kemanın büyüğü olarak bilinen bir müzik aletidir, ki boyut olarak bakıldığında gerçekten kemanın biraz daha büyüğüdür, kemana göre biraz daha kalın biraz daha tok bir sese sahiptir.

Viyolayla keman birbiriyle çok karıştırılan müzik aletleridir, genellikle viyolaya başlayan kişiler bilinçli bir araştırma sonucu viyola çalmayı tercih ederler, kemandan daha kalın bir sese sahip bir müzik aleti çalmak isteyenlerin tercihidir, kemanla çello arasında kalmış şık bir müzik aletidir.

Viyola kurslarımıza kayıtlarımız sürekli olarak devam etmektedir, viyola kurslarımız birebir özel ders olarak gerçekleşmektedir ve dersler haftada 1 ayda 4 saat olarak yapılmaktadır.

Viyola öğretmenlerimiz viyola alanında profesyonel, deneyimli kişilerdir.

Viyola Kurslarına Kayıtlarımız Devam Ediyor

Siz de kısa sürede viyola çalmayı öğrenmek istiyorsanız viyola kursumuzu arayıp ücretsiz viyola deneme dersleri için bilgi alabilirsiniz.