Hakkımızda

Gitar, Keman, Piyano Kursları ve çok daha fazlasıyla sanattan beklentilerinizi bir adım öteye götürecek…
Sanat karanlığı aydınlatır, hayata fazlasıyla renk katar, düşünmeye teşvik eder, donanımlı bireyler yetiştirir, insana kültür katar, estetik zevkleri geliştirir ve bireyi sosyalleştirir.

Kendiniz veya sevdikleriniz için bir adım atmak için hiç de geç değil, hayatınıza “değer” katan şeyler yapmak çok da zor değil. Bornova’da merkezi konumu, eğlenceli ortamı ve kaliteli uzman eğitmenleriyle Art’n More olarak özel derslerimizle hizmetinizdeyiz.

Müzik Kursları

Akordeon Kursu
Keman Kursu
Bağlama Kursu
Klarnet Kursu
Bateri Kursu
Piyano Kursu
Kontrbas Kursu
Çello Kursu
Saksafon Kursu
Yan Flüt Kursu
Şan Dersi
Perküsyon Kursu
Ney Kursu
Mızıka Kursu
Mandolin Kursu
Klasik Gitar Kursu
Elektro Gitar Kursu
Kanun Kursu
Ud Kursu
Trompet Kursu
Viyola Kursu
Karadeniz Kemençe Kursu

Diğer Sanat Eğitimleri

Diksiyon Kursu
Düğün Dansı Kursu
Fotoğraf Kursu
Resim Kursu
Tiyatro Kursu
Satranç Kursu
Hızlı Okuma Kursu
Yazarlık Kursu

art'nmoreArt’n More’ da bu faydalara aracılık eder, sanatla eğlenceyi birleştirir. Bireylerin sanatsal ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik profesyonel hizmet sunar.

Eğlencenin kalbi artık İzmir Bornova’da atıyor. Nerede miyiz? Bornova’dayız, İzmir’in kalbinin eğlenceyle ve sanatla attığı yerdeyiz.

Kişinin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda en doğru sanat dalını seçmesini sağlar ve bu sanat dalında ilerlemesinde yardımcı olur.

rt’n More, müzik, resim, fotoğrafçılık, tiyatro ve dans alanlarında aktif olarak eğitim vermektedir. Ayrıca sürekli olarak düzenlenen ücretsiz etkinlikleri ve workshoplarıyla ilgili bireylere sanatın bir çok dalında çok farklı aktiviteler sunarak hem bilgilenmelerini hem de sosyalleşmelerini sağlamaktadır.

Tecrübeli, eğlenceli, genç ve dinamik profesyonel öğretmenleri, kaliteli ve eğlenceli eğitim anlayışıyla ve farklı sanat dallarında hizmet vermektedir.

Nasıl ulaşabilirim diyenler için;
————————————————————————————————
7/24 Acil Sanat Hattı
0507 095 82 27 / Arayıp, smsle veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.
————————————————————————————————
Kurslarla ilgili maille ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki bilgileri mail olarak gönderebilirsiniz;

Ad – Soyad:
Yaş:
Ders İçin Uygun Gün ve Saatleriniz:
Telefon Numarası:
Ders Almak İstediğiniz Branş:

Mail
info@artnmoreizmir.com

Sanatla ilgilenecek olanların akıllarını en çok kurcalayan sorular:

Ben de öğrenebilir miyim?

 

 

1 – Yetenek faktörü?

Yeteneğim yok diye düşünüyorum acaba ben de bir sanat dalıyla ilgilenebilir miyim? Örneğin gitar çalabilir miyim ya da resim çizebilir miyim? diye düşünüyorsanız bu soruların cevabı “evet”. Çünkü sadece yetenekli olanlar sanat yapar gibi bir şey söz konusu değil, isteyen herkes sanat yapabilir, istekli olduktan sonra gitar da çalabilirsiniz keman da, resim de çizebilirsiniz, fotoğraf da çekebilirsiniz, sanat eğitimlerimizin amacı size yol gösterici olmak ve bunları nasıl yapabileceğinizi öğretmektir.

İşin için de yatkınlık faktörü vardır, kimisi spora, kimisi matematiğe, kimisi müziğe daha yatkındır ama bu durum onun yatkın olduğu konuda çok başarılı olabileceği anlamına gelmez çünkü sanat’ta ve öğrenmek istediğiniz bir çok dalda işin %20si yetenek %80 i düzenli çalışmadır, düzenli çalışmadıktan sonra istediğiniz kadar yetenekli olun, yeteneksiz dediğiniz biri yeterince çalışarak sanat konusunda gitar çalmada, keman çalmada, resim çizmede veya tiyatroda sizden çok daha başarılı olabilir.

Yeteneğim yok diye düşünmeyin, önce sanatla gerçekten ilgilenmek istiyor musunuz ona karar verin, bir müzik aletini çalmayı veya resim yapmayı gerçekten istiyor musunuz bu işe gönül verip vermediğinize karar verin, eğer gerçekten istiyorsanız kimsenin size “yapamazsın” demesine izin vermeyin, bırakın size yapamazsın diyenler siz bu işi gerçekten becerip güzel sonuçlar aldığınızda şaşırsınlar!

Yetenek konusunda hala aklınız karışıksa Art’n More’u arayıp tamamen ücretsiz olan deneme derslerimize katılıp, konusunda uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle tanışma, kendinizi ve kurumumuzu tanımaya yönelik bir ders yapabilirsiniz.

2 – Yaş Faktörü

Sanat eğitiminin kesinlikle yaşı yoktur, hobi amaçlı eğitimler her yaştan birey için uygundur, müzik eğitimleri, resim eğitimleri, tiyatro eğitimleri, fotoğraf eğitimleri erken yaşlarda başlayabildiği gibi ileriki yaşlarda da olabilir. Yaş faktörü virtüözite gibi durumlarda söz konusudur, eğer beklentiniz bir virtüöz olmak, hayatınızı sanatla yönlendirmekse erken yaşta sanat eğitimine başlamak daha uygundur ama hobi amaçlı bir eğitimde yaş kesinlikle önemli değildir.

80 yaşlarında müzik eğitimine başlayıp çok başarılı olan öğrencilerimiz vardır, aynı zamanda yine aynı şekilde 70li yaşlarında resim derslerine başlayıp çok başarılı olan öğrencilerimiz de vardır, bu ileriki yaşlarında fakat içlerindeki sanat aşkını hala yaşatan, içleri hala genç olan insanlar hepimize örnek olabilir, sanat merkezimize geldiğinizde öğrencilerimizin yaptığı başarılı çalışmaları kendiniz de inceleyerek yaşın hiç önemli olmadığını görebilirsiniz.

Ders saatlerini nasıl ayarlacağız? Ben çalışıyorum / okula gidiyorum / vaktim az oluyor?

Art’n More Sanat Akademisi olarak haftanın her günü, hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin 23.00’e kadar açığız. Okul veya iş saatleriniz sonrasında derslerimize katılabilirsiniz, ders saatlerimizi tamamen sizin uygunluğunuza göre yapıyoruz.

Uygun zamanlarınızda ayarlanan derslerimiz de telafi de söz konusu, katılamayacağınız derslerde önceden haber verdiğiniz de dersinizi başka güne veya başka saate aktarıyoruz böylelikle dersleriniz de yanmamış oluyor. Siz sanatla ilgilenmeyi gerçekten istedikten sonra geriye hiç bir bahane kalmıyor, işinizden çıkıp veya okulunuzdan gelip sanatla kendinizi dinlendirebilir, terapi niteliğinde sanat eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Aylık kurs ücretleri ne kadar? Ders fiyatlarını nasıl belirliyorsunuz?

Kurs ücretlerimiz sanatseverlerin ekonomik durumunu zorlamayacak düzeydedir, fakat unutmamalısınız ki her işin gerçek hakkını vermek gerekir, çok ucuz bir dersten çok kaliteli bir eğitim beklemek zor olacaktır, ya da hakkından fazlasını isteyen bir eğitmene de güvenmek zor olacaktır, kursa ödediğiniz fiyat karşılığında aldığınız şey tam anlamıyla bir “değer”dir. Elle tutulamayan bir şey olduğu için derslere fiyat biçerken tam anlamıyla standart haline gelmiş, tüm kurumlarca kabul görmüş bir fiyat yoktur, her kursun fiyatları değişiklik göstermektedir. Aylık kurs ücretlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için info@artnmoreizmir.com adresine mail atabilirsiniz.

Ne kadar sürede öğrenebilirim?

Bir müzik aletini çalmayı, iyi resim yapmayı, dans etmeyi, etkileyici yazılar yazmayı veya sanatın diğer dallarındaki konuları ne kadar zamanda öğrenebilirim? sorusu bu işe başlayan herkesin ilk sorduğu sorudur. Bu sorunun cevabını etkileyen bir çok faktör vardır, bu faktörler;

– Çalışmaya günlük ayırdığınız süre
– Hangi seviyeye gelmek istediğiniz
– Ne kadar istekli olduğunuz

Saymış olduğumuz bu faktörlere göre kişinin öğrenme süresi artmakta ya da azalmaktadır fakat ortalama bir şey söylemek gerekirse akıllardaki soru işaretlerini gidermek için, temel eğitim ortalama olarak 3 ayda tamamlanmaktadır, sonrasında ise sizin gelmek istediğiniz seviyeye göre eğitimler devam etmektedir. Ne kadar sabırlı olur ve düzenli çalışırsanız ki düzenli çalışmaktan kastımız günde en azından 20 dakika, o kadar kısa sürede öğrenmeniz mümkündür. İstekli olduktan sonra bir şeyleri yapması gerçekten kolay, istedikten sonra bir yol, istemedikten sonra bir bahane bulabilirsiniz.

Kurs dışında ne gibi aktiviteleriniz oluyor?

Kurslarımız dışında öğrencilerimizle beraber bir çok aktivite gerçekleştiriyoruz, yıl içinde mini konserler düzenliyoruz, yıl sonu gösterileri gerçekleştiriyoruz, fotoğraf gezileri düzenliyoruz, tiyatro oyunları sahneliyoruz. Bunlar derslerimiz dahilinde gerçekleşiyor bunlar dışında sosyal aktivitelerimizde her hafta, her ay olmak üzere çeşitli sıklıklarla gerçekleşiyor.

Gezi
Bisiklet Turu
Film Günleri
Çeşitli Oyun Aktiviteleri
Çeşitli Workshoplar
Piknik
Mangal Partileri
Özel Gün Partileri
Balık Tutma Etkinliği

Neden Art’n More Sanat Akademisini Tercih Etmelisiniz?

– Sanatla terapi uygulamaları sayesinde sizi sıkmaz, stresten uzaklaştırır.
– Aktiviteleri sayesinde eğlenerek, sizinle benzer zevklere sahip yeni insanlarla tanışır, sosyalleşirsiniz.
– Deneyimli eğitmenleri sizler için kişiye özel ders programı hazırlar ve asla sıkılmazsınız.
– Haftanın her günü akşam saatlerine kadar (09.00- 23.00 arası ) açıktır, çalışanlar için uygundur.
– Ders saatleri esnektir, ders günleriniz size göre ayarlanız, gelemeceğiniz durumlarda dersiniz yanmaz, telafi edilir.
– Yeri merkezidir, ulaşımı çok kolaydır, kolaylıkla gidip gelebilirsiniz.
– İkramlar sınırsızdır, dersinizi beklerken sıkılmazsınız aksine erken gelir, insanlarla sohbet eder, playstation oynar, iyi vakit geçirirsiniz.
– Dersleriniz dışında istediğiniz kadar vakit geçirip, etüd yapabilir, kursumuzdaki araç gereçleri kullanabilirsiniz.

Art’n More sanat merkezinden çok daha fazlasıdır, herkes için bir sanat evi gibidir, canınız sıkıldığında sohbet edeceğiniz bir şeyler paylaşabileceğiniz, her zaman yardımlaşabileceğiniz insanları bulabileceğiniz bir yerdir. Buradaki tanışıklıklar yıllar sürecek arkadaşlıklara dönüşür, çıkarlardan uzak bir ortamdır, sanatla dolu, zevkli, iyi kalpli insanların olduğu bir sanat akademisidir burası.

Müzik Kursu Bornova gitar-kursu-bornovaResim Kursu Bornova Tiyatro Kursu Bornova – Fotoğrafçılık Kursu Bornova

Google+

Biraz da Bornova’dan bahsedelim!

Sanat Merkezimizi açarken Bornova’yı seçtik çünkü Bornova’nın ne kadar değerli bir ilçe olduğunu biliyoruz. Kısa zamanda Bornova Sanat Merkezi dendiğinde ilk akla gelen yer olduk!

İzmir’in en büyük ilçelerinden birisi olan Bornova, İzmir’in merkezi olan Konak’ ın 8 km kuzeydoğusunda ve İzmir körfezinin de 3 km doğusunda yer almaktadır. Kuzeyinde Karşıyaka ve Manisa ili; doğusunda Kemalpaşa ilçesi; batısında da Karşıyaka, Bayraklı ve Konak; güneyinde ise Buca yer almaktadır. Konumu itibariyle 205 km’lik bir alanda yer alan Bornova 224 km2 yüzölçümüne sahiptir.

1882 yılında Belediye teşkilatı kurulan Bornova, 1957 yılında ilçe haline gelmiştir. İlçe de Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi kendisi ile aynı adı taşıyan Ege Üniversitesi kampüsü iç içe bulunmaktadır. Ayrıca Yaşar Üniversitesi’nin Selçuk Yaşar Kampüsü de Bornova da Ağaçlıyol da bulunmaktadır.

2000 yılında metronun Bornova’ya uzanması, büyük iki askeri birliğin bulunması, İstanbul, Ankara, Aydın, Çanakkale karayollarının ana merkezinde bulunması, İzmir’in otogarının ilçe içinde konumlanmış olmasından ve Bornova- Kavaklıdere- Işıkkentüçgeninin sanayi bölgesi olması ilçenin gelişmesine sebep olduğu gibi gelecekte de etki yapacak konumdadır.

Bornova’da bulunan Çiçekliköy ve Kavaklıdere köyü de oksijen açısından Bornova’nın akciğeri konumundadır.

İsminin ‘’Burunova’’ olarak geçtiği öne sürülen Bornova, ilçenin çekirdeği olan Erzenemahallesi, Hükümet Konağı’nın arkasında kalan kısımdır. Eski adıyla havuzbaşı olarak ifade edilmiştir. 1800’lü yıllara ait iki katlı ve bahçeli Rum evlerine hala günümüzde rastlanılabilmektedir. Osmanlı Devleti’nin son dönemlerinde; özellikle de 1865 yılında Halkapınar çıkışlı demiryolu hattının Bornova’ya uzanmasından dolayı da İzmir’in o dönemlerde zengin Levanten ailelerinin tercih ettiği yerleşim merkezi olmuştur.

İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül 1922 de Türk ordusu İzmir’e Bornova’nın üst kısmında yer alan Belkahve Geçidi’nden girmiş, (Kemalpaşa)Nifte gecelediği 8 Eylül akşamında Ulu Önder Atatürk Belkahve’ ye çıktıklarında bütün İzmir’i buradan ilk kez görmüştür.

Design by RenaissanceWorkz