Mızıka Kursu

Kovboy Müziklerinin Vazgeçilmezi; Mızıka

mızıka kursu izmirMızıka çalıp mızıkanın eğlenceli dünyasına adım atmak isteyenleri İzmir’in en eğlenceli mızıka kursuna yönlendiriyoruz, bünyemizde mızıka kursu bulunmuyor fakat mızıka severleri yarı yolda bırakmıyor ve Erturgut Sanat Mızıka Kursu’na yönlendirme yapıyoruz. Ayrıntılara aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz;

Mızıka Kursu İzmir : 0507 95 96 333

Kovboy filmlerinin unutulmaz müzik aleti mızıka! Sesi enteresan ve bir o kadar da güzel! Taşınabilir bir müzik aleti olması hatta cebinizde taşınabilir olması bu müzik aletini daha da cazip hale getiriyor, müziği cebinize sığdırıp gitmek istediğiniz her yere taşıyabiliyorsunuz.

Siz de böyle bir müzik aletine sahip olmak ve müzik yapmak istiyorsanız mızıka kursları tam size göre! İzmir’ de mızıka kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Mızıka Kurslarına Kayıtlar Başladı

Mızıka kurslarımız birebir özel ders olarak gerçekleşmektedir, derslerin günleri ve saatleri ortak olarak belirlenmektedir ve mızıka kursunun aylık ücreti ise 350 TL’dir.

Mızıka kursumuz sadece İzmir’li mızıka severler tarafından değil Manisa ve çevre illerdeki mızıka severler tarafından da çok tercih edilmektedir.