Dershanemiz

 

Art’n More Sanat Merkezi

Art’n More sanat merkezi, müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık ve diksiyon eğitimleriyle çeşitli sanatsal atölye faaliyetleri sürdürmek üzere 2014 yılında, 3 sanatsever kişi tarafından Bornova’da kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri bir çok insana sanatı sevdirmiş, bir çok konser ve sanatsal etkinlik düzenlemiş, profesyonel eğitim kadrosuyla bir çok kişiyi kendi alanında başarıya ulaştırmıştır.

Art’n More Sanat Merkezi’nde 6 adet derslik ve 1 konser alanı bulunmaktadır, dersliklerin hepsi tam donanımlı olarak, sanatsal eğitimlere uygun olarak hazırlanmıştır.

art'n more izmirKonum olarak Bornova’da Hükümet Konağının çaprazında çok merkezi bir konumda yer almaktadır, otobüs, metro, dolmuş ve kendi aracınız ile gelmek gayet kolaydır, Bornova’nın kalbi olan bir yerde konumlanmış olan Art’n More Sanat Merkezine ulaşım çok kolaydır.

Şu an için bünyesinde bir çok öğrenci bulunduran Art’n More Sanat Merkezi aynı zamanda bünyesinde 18 adet deneyimli öğretmen de barındırmaktadır, her eğitmen kendi alanında tamamen profesyonel olup, genç ve dinamik kadroyla kendini gerçekten sanata adamıştır.

 

Art’n More Sanat Merkezi’nin Amaçları

Yeteneklerini ve sınırlarını zorlayan
Araştıran, sorgulayan, üreten ve kendine güvenen
Sanatı bilinçli tüketen ve aynı zamanda yaratıcı
Eğlenceli ve sosyal bir ortamda sanat eğitimi

Art’n More Sanat Merkezi İlkeleri

Her yaştan bireye ve her yetenek seviyesine sahip bireye özel hazırlanan eğitimler
Teknolojik ve çağa uygun eğitim anlayışıyla bireysel ve sınıf eğitimleri
Rekabetten uzak, bireysel başarı odaklı ve stresten uzaklaştıran eğitimler

Ayrıca Art’n More tarafından bir çok müzik organizasyonu gerçekleştirilmekte ve İzmir müzik organizasyon hizmeti de verilmektedir. Siz de etkinlikleriniz için kaliteli müzik grupları isterseniz İzmir müzik organizasyonu tam size göre.