Yazarlık Kursu İzmir Bornova

Yazarlık Kursu İzmir; Aklınızdakileri kağıda dökmek istemez misiniz?

Kafamızda bir sürü fikir, bir sürü hikaye, yazacak bir sürü şey var? O halde yazarlık kurslarımız tam size göre!

Yazarlık kursları yazmayı seven, hayal gücü yüksek, aklından geçeni yazıya başarıyla dökebilen  herkese açıktır ve herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

Yazarlık kurslarımız yeni dönemde devam etmemektedir fakat üzülmeyin çünkü sizi İzmir’in en çok tercih edilen yazarlık kursuna yönlendiriyoruz. Erturgut Sanat yazarlık kursundan konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilir ve en eğlenceli şekilde yazarlık kurslarında yer alabilirsiniz. Ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Yazarlık Kursu İzmir : 0507 95 96 333

Yazarlık kursu ortalama süresi de 2 ile 4 ay kadardır. Bu süre boyunca kişilere imla kuralları, metin çözümlemeleri, hikaye oluşturma teknikleri, metni oluşturan unsurlar ve yaratıcılığın geliştirilmesi gibi konularda eğitimler verilir.

Yazarlık kurs sonunda katılımcılar yazarlık alanında tam donanımlı hale gelirler. Kurslar neticesinde metin yazarlığı yapma ya da reklam ajanslarında çalışma imkanı olabilmektedir.

yazarlık eğitimiYazmak artık çok kolay çünkü yazarlık kursu İzmir var!

Yazarlık kurslarında temel olarak öğretilen şey, bir metni öncelikli olarak kafada tasarlayıp planlamak ve sonrasında ise teknik olarak zenginleştirerek kağıda aktarmaktır. Bu noktada yetenek önemli olmakla birlikte, öğrenilecek olan teknikler kişiye çok büyük artılar katmaktadır. Özellikle anlatım biçimi, konuyu dağıtmadan bir bütün halinde tutabilmek ve kelime çeşitliliğine gidebilmek kurs boyunca öğretilen konulardandır.

Yazarlık kurslarında hem yazı yazma kabiliyeti geliştirilmekte hem de edebiyat ve felsefe alanlarında tartışmalar yapılarak vizyon gelişimi teknikleri uygulanmaktadır.

Yazı yazmayı seven herkesin katılabileceği bu yazarlık kursları, hayatınızın devamını yazma yolunda geçirmeniz için bir başlangıç olabilir. Eğitimler genellikle kişilere uygun gün ve saatlerde ve 1-2 saat uzunluğunda yapılmaktadır.

Yazarlık kursu süresince kendinizi bu alanda geliştirmeye çalışmak ve derslerden yüksek oranda faydalanmak sizi yazarlığa kadar götürebilecek bir süreçtir. Hayal gücünü ve yeteneğini teknik bilgi ile zenginleştirerek metinler yaratmak isteyen herkes yazarlık kurslarına katılmalıdır.