Perküsyon Kursu

Perküsyon Kursu İzmir

Perküsyon derslerimiz kısa bir süreliğine devam etmemekte fakat farklı yerlere yönlendirme yapılmaktadır, İzmir’de perküsyon kursu arayan bireyler Erturgut Sanat perküsyon kursundan bilgi alabilirler. Ayrıntılar aşağıdadır;

en uygun fiyatlı perküsyon kursu

Perküsyon Kursu İzmir iletişim bilgileri;

perküsyon kursu izmir

 

whatsapp

Hayatına renk katmak isteyenler ve hayatın ritmini kaçırmak istemeyenler için, bireysel perküsyon atölyeleri ve kurumsal perküsyon atölyeleri! Perküsyon kursumuza şirketinizdeki arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz gibi tek başınıza özel perküsyon derslerine de katılabilirsiniz veya haftaiçi-haftasonu perküsyon gruplarımıza dahil olabilirsiniz. Perküsyon kursuna kayıt yaptırmak için gereklilikler için perküsyon kursumuzu arayıp bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde stres atmanın en eğlenceli yollarından bir tanesi perküsyon kursları! Hem sosyalleşmek hem de kısa sürede eğlenceli bir şekilde sonuç almak isteyenler için perküsyon kurslarımıza kayıtlar devam ediyor.

Perküsyon kurslarına kayıt yaptırmak için her hangi bir enstrumana sahip olmanız gerekmiyor, perküsyon kursumuzda sizlere gerekli tüm aletler temin ediliyor, sizin yapmanız gereken sadece kendinizi ritme bırakmak!

Ücretsiz Perküsyon Deneme Dersleri

Ücretsiz perküsyon deneme dersleri için hemen arayıp bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz zaman gelip bu ritm aletleriyle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz, perküsyon kursu, gündelik hayatında farklılık yaratmak isteyenler için büyük bir fırsat!