Art'n More
Türkiye’de Bir İlk, Bornova’da Bir İlk!

Türkiye’de Bir İlk, Bornova’da Bir İlk!

Bornova, İzmir’in en popüler, nüfus bakımından en yoğun ilçeleri arasındadır. Özellikle Ege Üniversitesinin ve Yaşar Üniversitesinin varlığı sebebiyle genç nüfus fazladır, genç kitlenin fazlas olmasıyla da eğlence mekanları ve aktivite yapılacak yerler bakımından zengin sayılan bir ilçedir.

Ulaşımı kolaydır, otobüs ve metroyla Bornovaya ulaşmak kolaydır, özellikle ulaşımda metro çok tercih edilmektedir. Bornovanın en popüler yerleri, gençlerin daha çok tercih ettiği mekanlar ise küçük park ve büyük parkta bulunmaktadır. Bu iki bölgede Ege Üniversitesine yakın yerler olması sebebiyle çok daha popüler yerlerdir. Pek çok “ilk aşk” a şahit olmuştur Bornova.

Osmanlı zamanından günümüze ismi değişikliklere uğrayıp gelmiştir. Birunabad, burunova ve günümüzde Bornova. Hatta 1890 yılında Türkiye’deki ilk futbol maçının gerçekleştiği yerdir Bornova, Türkiyedeki ilk atletizm müsabakaları da aynı şekilde Bornova’da düzenlenmiştir. Bornovada hayat hiç mi hiç bitmez. Sabah 6da da canlıdır, sabaha karşı 3te de öğlen 5te de. İzmir’in her yerine yakın olması bir diğer avantajıdır Bornova’nın. Her yere aynı uzaklıkta, her yere yakın!

Bornova şimdi de Art’n More a ev sahipliği yapıyor. Bornova’da her yaştan eğlence arayan bireyin ihtiyaçlarını karşılamak üzere! Gitar Kursu, Keman Kursu, Piyano Kursu, Resim Kursu ya da Fotoğraf Kursu arayana, bunlardan çok daha fazlasını eğlenceyle beraber arayanlara hitap ediyor Art’n More. İzmir’in sanat anlayışına renk getiren Art’n More Bornova’da eğitim vermeye renkli ve eğlenceli atölyelerine start veriyor. Yeni insanlarla tanışmak çok güzel bir de bu insanlar eğlenceye düşkün, sanatı hayatına katmak isteyen insanlarsa daha ne olsun!

Ortamıyla insanları eğlendiren, bir geleni bir daha gelmek için gün saydıran eğitimle eğlenceyi, eğlenceyle sosyalliği, sosyallikle de sanatı birleştiren yer “Art’n More” artık Bornova’da. Art’n More a gelmek için bir sürü sebebin var, burada ikramlar sınırsız, sohbet keyifli, ortam renkli ve en güzel bol bol sanat konuşuluyor!

Türkiye’de bir ilk! Sanat, eğlence ve terapi bir arada! Canın sıkılıyor, sevgilinden ayrıldın, hayatın kötüye gidiyor, yapacak bir şeyler bulamıyorsun sanatla terapi olmaya yeni insanlarla tanışıp tekrar canlanmaya ne dersin? Yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsun ama sıkıcı yöntemlerden zaten sıkıldın? Eğlenerek öğrenmeye ne dersin? Yeni bir hobi edinmek ve bunu profesyonelce yapmaya ne dersin?

Bir yandan yeni bir hobi edinip bol bol eğlenmeyi kim istemez. Bizimle görüşmeden karar vermeyin, eğlenceyi kaçırdığınıza pişman olmak istemiyorsanız, telefonla arayıp bize ulaşabilirsiniz, derseniz ki telefonda konuşmaktan çekinirim o halde whatsapptan ulaşmanızı bekliyoruz!

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.