Art'n More
Perküsyon: Ritm Terapi Kursu

perküsyon dersiGünlük hayatın yoğunluğundan, yoruculuğundan, aklınıza takılan şeylerden, rutin haline gelmiş yapılması gerekenlerden yorulduğunuzu kendinize rahatlıkla itiraf edebilirsiniz. Peki yok mu bunun bir çözümü, artık iş bittikten sonra eve gidip dinlenmek yetmiyor, düşüncelerinizdeki yorgunluğu da atmanız gerekiyor, belki de en büyük yorgunluk fiziksel yorgunluğunuzdan çok zihinsel yorgunluğunuz!

Zihinsel yorgunluktan, sıkılmışlıktan biraz uzaklaşmak isteyenler için “Ritm Terapi Eğitimi” başlıyor.  Perküsyon kursuyla siz de rahatlayıp stres atabilir ve kendizi ritme bırakıp kafanızdaki rahatsız edici düşüncelerden uzaklaşabilir, yeni bir hobiyle ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Hem de bunu yapabilmek için hiç bir kısıtlama yok, isteyen herkes perküsyon kurslarına katılabilir, eğer ben uygun muyum ben becerebilir miyim diye düşünüyorsanız size çok basit bir şey söyleyelim yolda düşmeden rahat yürüyebilen biri rahatlıkla perküsyon kurslarına katılabilir!

Art’n More’un perküsyon eğitimine katılmak için tek yapmanız gereken bizi aramak;  0554 839 38 39

Arayıp telefonla ders için bilgi ve randevu alabilirsiniz. 19 TL’lik bu fırsat kesinlikle kaçmaz!

Bu 1 tanıtım dersinde neler öğreneceksiniz? Bu derste 5 adımda keyifli bir grupla çok eğlenceli bir ritm çıkaracaksınız!

  1. Perküsyon aletlerinin tanıtılması ve ayrıntılı bilgi verilmesi
  2. Önemli ritmlerin ve vuruş tekniklerinin bilgisi
  3. Zaman, tempo ve metronom kavramının öğrenilmesi
  4. Kişisel olarak ritm çalışması yapılması
  5. Perküsyon grubuyla beraber çok keyifli bir ritm çalışmasına dahil olunması

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.