Art'n More
Hayatın içine “Çizim” katmak – Cartoon Bombing

Troqman isimli tumblr kullanıcı ve bu güzel çizimlerin sahibi yaratıcı insan, hayatın içinde gördüğü günlük şeylere çizimleriyle hayat verip, yüzümüzde bir gülümseme bırakıyor.

Yaratıcı çizer “her gün aynı yolları kullanıyoruz, etrafımıza hiç dikkat etmiyoruz, etrafta gördüklerim bana ilham kaynağı oluyor, Amsterdam sokaklarında gördüğüm şeylere çizimlerle renk katıyorum, yanımda sürekli bir eskiz defteri ve bir kalem taşıyorum, başta gittiğim gezdiğim yerleri çiziyordum fakat şimdi günlük hayatta karşılaştığım şeylerin üzerine çiziyorum ve çizimlerimle ufak hikayeler oluşturuyorum,  bunu bir hobi haline getirdim, insanlardan gelen güzel yorumlar yeni çizimler yapmam yeni hikayeler bulmam için beni motive ediyor ve insanları çizimlerimle güldürmekten hoşlanıyorum” diyor.

Çizinlen resimler  çok zor çizimler değil fakat gerçekten zeka gerektiriyor, bir de hikayeler oluşturup çizilmesi resimleri daha da ilginç yapıyor. Eğer isterseniz siz de böyle resimler çizmeyi öğrenebilirsiniz. Resim kursu izmir sayfamızı ziyaret edip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla çizim için: troqman.tumblr.com

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.