Art'n More
Hangi Çello Markası Tercih Etmeliyim

Bugün ki yazımızda sizlere çello alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine ve hangi markayı tercih etmeniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Bu yazıyı okuduktan sonra kafanızda bu konu ile ilgili herhangi bir soru işareti kalmayacağına eminiz.

Günümüzde piyasada oldukça fazla çello üreticisi bulunmaktadır. Tercih yapmadan önce markalar hakkında fikri olmayan okuyucularımız için çello almak çok zor gelecektir. Fakat biraz bile olsa bu konuda bilginiz olması sizi oldukça rahatlatacaktır. Listemizde ismini geçireceğimiz çello markaları piyasada adını oldukça duyurmuş profesyonel müzisyenler tarafından oldukça sık kullanılan ve güvenlerini kazanmış, tecrübe ve yılların getirdiği birikim sonucu yerini sağlamlaştırmış markalardır.
En güvenilir ve kaliteli 10 markayı sıralamak istersek;
HORA
MAVİS
PALMER
RİVER TONE
RÖSLER
STENTOR
YAMAHA
CARLOVY
ALMİRA
PİCALDİ
Yukarıda ismini saydığımız tüm markalar yıllardır konunun uzmanlarının güvenin i kazanmış marka ve modellerdir. Bu markalar sorun yaşama ihtimaliniz en düşük olan markalardır. Herhangi bir sıkıntı yaşasanız bile verdikleri garantiler ile size en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.
Alışverişiniz sırasında verdiğimiz önerilerin sizin için faydalı olmasını diler, aldığınız enstrümanı yıllarca severek kullanmanızı dileriz.

İnternette  yapmış olduğunuz Çello Dersi İzmir ya da Çello Kursu İzmir Bornova gibi aramalarınızın tam doğru adresi olan sanat merkezimizde mutlaka ücretsiz deneme derslerimize katılmanızı tavsiye ederiz.

 

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.