Art'n More
Çello Derslerinde İzmir’in 1 Numarası

Çello Kursumuzu Tercih Etmeniz İçin Bir Kaç Sebep

çello kursu izmirÇello kursu almak isteyenlerin İzmir’de en çok tercih ettiği 3 kurstan 1 tanesinin Art’n More olduğunu biliyor muydunuz? Diğer 2si hangisi derseniz biri Erturgut Sanat Çello Kursu diğeri ise Taş Kağıt Sanat Çello Dersleri!

Yani Bornova’da çello kursu arıyorsanız bizi tercih etmek için bir çok sebebiniz var. Peki nedir bu sebepler, bu 3 çello kursunu en beğenilen, en çok tercih edilen çello kursları yapan şey ne?

1. Bireysel çello dersleri sırasında öğrenciye özel çello dersi için program hazırlanması.
2. Çellosu olmayan öğrenciler için, çello satın alana kadar istediği kadar çello kullanma imkanı vermeleri.
3. Yıl sonunda ve yıl içinde çok eğlenceli konserler düzenleyip sahne imkanı sunmaları.
4. Ortamlarının eğlenceli olması ve bir çello kursu olmanın da ötesinde eğlenceli bir aile ortamı sağlayıp, rahat, neşeli, her derde deva kocaman bir sanat ailesi olmaları.
5. Haftanın 7 günü çello kurslarının devam etmesi.
6. Çello konusunda uzman genç öğretmenlerle çalışmaları ve zamanın gerisinde değil, herkesi anlayabilecek kapasitede modern çello dersleri.
7. Kendilerine çello kursu alanında güvendikleri için ücretsiz çello deneme dersi sunarak, ders almak isteyenlere ayrıntılı bilgi vermeleri.
8. Daha saymakla bitmez en iyisi siz bir kahvemizi içmeye gelip bir de kendiniz görün, hem biz yeni bir arkadaş kazanalım hem de siz eğlenceli kurs ortamımızı görün.

Ayrıca çello kursu ile ilgili ayrıntılı bilgi için, aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz Çello Kursu İzmir yazımızı okuyabilirsiniz.

Çello kursuyla ilgili aklınıza takılan; çello fiyatları, çello çalması zor mu, çello kurs fiyatları, çello ve viyolonsel farkı, ne kadar sürede çello çalabilirim gibi sorular için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Art’n More çello kursları 1 telefon uzağınızda!

Ayrıca şuan hem hobi amaçlı çello derslerimizde hem de müzik okullarına hazırlık çello derslerimizde olan kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlı olarak çello derslerimizden yararlanabilirsiniz. Kampanyalarımızla en uygun fiyatlı çello kursu garantisi vermekteyiz.

Eğer aklınızda çello çalmak varsa daha fazla ertelemeden çello çalmayı denemek için bizi arayın! Ben hiç denemedim, ne yapacağım demeyin, çello kursundaki öğretmenlerimiz size çelloyu en baştan tanıtacak ve nasıl çalındığını gösterecek, size de çello çalmayı denetecektir böylelikle siz de kendiniz çellonun ne kadar eğlenceli bir müzik aleti olduğunu görüp elinize ne kadar yakıştığını farkedeceksiniz!

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.