Art'n More
Art’n More’da Fırsatlar Bitmez!

aylık 95 tlArt’n More’ da çılgın fırsatlar var! Zaten günlük hayat pahalı, zaten herkes her yerden vuruyor fiyatlara, zaten sanat yapan insan sayısı ülkemizde gitgide azalıyor, bizim de bir katkımız olsun dedik! Fiyatlar konusunda öğrenci arkadaşlara, çalışan arkadaşlara, çalışmayan ama sanat yapmak isteyen arkadaşlara, kısacası sanatla uğraşmak isteyen herkese bir faydamız dokunsun istedik!

Bir çok ilginç kampanya yaptık! Neler mi bu kampanyalar?

Bütün sınıf şeklinde gerçekleşebilecek kursları aylık 95 TL yaptık yani hemen hemen ders başına sadece 24 TL ödeyip istediğiniz bir müzik aletini çalmayı kısa sürede öğrenebilirsiniz! Fiyatlardan kampanyalardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak!

Art’n More Kurs İletişim: 0554 839 38 39

Örneğin sınıf gitar dersleri! Gitar çalmak istiyorsunuz fakat kurs fiyatları size çok geliyor o halde bu gitar kursu tam size göre ders ücreti sadece 24 TL, evet 25 TL verdiğinizde 1 TL geri veriyoruz! Yani aylık toplam 96 liraya gitar öğrenebiliyorsunuz, aylık 96 lira çok uygun bir fiyat, sanat için ayrılabilecek bir fiyat!

Diğer bir kampanya 4-4lük müzik kursları! Birebir özel ders almak istediğiniz normalde olması gereken 4 dersin üzerine 4 ders de biz hediye ediyoruz! 4 ders fiyatı ödüyor ve 8 ders alıyorsunuz hem de özel ders hem de bu 8 dersin toplam ücreti sadece 175 TL! E daha ne olsun!

Ayrıca İzmir’de kolay kolay bulamayacağınız yazarlık eğitimi, kemençe eğitimi, öykü yazma eğitimi, karikatür eğitimi ve çok daha fazlası da Art’n More’da. Art’n More kurulduğu günden beri sanat anlayışında farklılık yaratmaya, sanatseverin yanında olmaya devam ediyor. Siz de gelip gördüğünüz de farkı hissedebilirsiniz, sizi de çay içmeye bekleriz! Daha fazla ertelemeden kampanyalardan yararlanmak için bir adım atın!

24 tl RESim solfej dersleri yazarlık eğitimi 8 ders

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.