Gitar Kursu İzmir Bornova

gitar-kursu-bornova-izmir

İzmir Gitar Kursu

Gitar çalmak için ilk adımı atmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız; İzmir Gitar Kursu’muz sizler için iyi bir başlangıç olacaktır. İzmir’in en çok tercih edilen kurs merkezlerinden biri olarak profesyonel eğitmenlerimizle onlarca enstrümanın eğitimini veriyor ve eğitimlerimize devam ediyoruz.

 • Kısa sürede
 • Uygun fiyata
 • En eğlenceli yöntemlerle
 • Kolay bir biçimde öğrenmeyi garanti ediyoruz.

İzmir’de gitar kursu arayan pek çok birey ile daha önce çalışmış ve başarıya ulaşmış olan kursumuz fiyatı ve kalitesi ile hizmet verdiği şehrin yanı sıra; komşu şehirlerden de öğrenci çekmeye devam ediyor. Her yaş kitlesinden öğrenciye sahip olan kursumuz profesyonel eğitici kadrosu ile geleceğin müzisyenlerini yetiştiriyor. İzmir’de gitar kursu fiyatlarının her geçen yıl ciddi manada artış gösterdiği biliniyor ancak, kursumuz fiyatları optimum düzeyde tutarak kursiyerlerin uygun fiyatlara eğitim alabilmesine olanak tanıyor. Gitar kursu İzmir aramalarınızın büyük bir kısmında kursumuz ile karşılaşacaksınız.

Ağaçtan Gelen Dostluk İzmir’de Gitar Kursu
Eğlenceli gitar kursu kulağa güzel geliyor öyle değil mi? Enstrüman öğrenmenin her aşamasında büyük keyif alarak eğleneceğinizi garanti ediyoruz. İzmir Karşıyaka’dan Bostanlı’ya, Alsancaktan, Bornova’ya ve Buca’ya kısacası; İzmir’in her türlü noktasında hitap ediyoruz. Uygun gitar dersi fiyatlarımızla sizlere en iyi eğitimi en uygun fiyat aralığında vermeye çalışıyoruz.

Eğitim verdiğimiz öğrencilerimizin İzmir’in tüm bölgelerinden bizleri tercih ettiğine tanık oluyoruz. Buca, Bornova, Alsancak, Gaziemir gibi onlarca bölgesi.

Bir eğitim kurumu olmanın getirdiği bilinçle rakiplerimizi egale ederek hizmet vermiyor aksine rakiplerimizden daha kaliteli eğitimleri daha uygun fiyatlara vererek rekabet ortamında ayakta kalıyoruz. Yıllardır bunu yapmayı çok iyi başarmış olan kursumuz günümüzde de faaliyetlerine etkin bir biçimde devam etmekte. Kursumuzu tercih eden öğrencilerimize gitar öğrenme garantisi veriyoruz. Yeter ki öğrenmeyi iste gerisi kursumuza kalıyor.

İzmir gitar kursu açısından oldukça zengin bir şehir olma özelliği taşıyor. Kurs sayısının fazla oluşu İzmir gitar kursu fiyatlarının uygun aralıklarda tutulmasına da yardımcı oluyor Bu da öğrenmek isteyen öğrenciler açısından çok büyük bir avantaj. İnternet ortamının insan yaşamına girmesinin ardından bilinmez kavramının ortadan kalkışı aynı dönemlere denk geliyor. Biraz daha açacak olursak; internet ortamı üzerinde her konuda olduğu gibi gitar konusunda da aramalar yaptığınızda çok çeşitli sonuçlarla karşılaşacaksınız demektir. Google’a girip Gitar kursu İzmir şeklinde arattığımızda karşımıza İzmir’de eğitim veren tüm kurumların listesini görüyoruz. Hemen her kursun kendisine ait bir internet sitesi mevcut. Bu da kursiyer ve öğrencilere büyük kolaylıklar sağlıyor. Yaşadığımız çağda olmazsa olmazlardan biri de kurumsal internet siteleri. Sitelerini zamanında yaptırıp etkin bir pazarlama stratejisi izleyen kurslar her zaman kazananlar arasında yer almayı başarıyor. İzmir genel bir kelime. Bazı öğrenci ve kursiyerlerimiz aramaları daha da daraltarak Bornova gitar kursu formuna getirebiliyor. Burada amaç öğrencinin istediği bölgede bir eğitim almak isteyişi. Gitar kursları İzmir aramasıyla bireylerin kursları birbiri ile kıyasladığı dikkatlerden kaçmıyor. Şunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki; İzmir’de en iyi gitar kursu kurumumuzda alınır.

İzmir’in En Çok Tercih Edilen Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Gitar Kursu Kursiyerlerini Arıyor!

Gitar çalmayı öğrenmek isteyen öğrencilerin hızlı gitar dersleri ile çok kısa süreler içerisinde etkili sonuçlar elde edebileceklerini söyleyebiliriz. Ne yaptığını bilen yılların deneyimine sahip eğitmenlerimiz bunu sizler için ayarlayacaktır.

Gitar kursu olarak hizmet veren bir kurumdan, uzman bir gitar öğretmeninden gitar dersi almak o kadar da zor bir iş değil.
Youtube üzerinden gitar derslerini inceleyerek en iyi gitar dersi veren youtube kanallarına göz atabilir, gitar dersi videolarını indirmek isteyebilirsiniz. Videolu anlatımları takip ederek beklediğinizden daha kısa sürelerde sonuçlar alabilirsiniz.
Gitar dersi için metotlar öğrenmek ya da pdf gitar dersleri ile kendinizi geliştirmek elinizde.

Gitar çalacaklara tavsiye olarak; gitar eğitimine doğru bir başlangıç yapmaları önerisinde bulunabiliriz. Yanlış öğrenilmiş bilgileri düzeltmek belki de o öğrenci için dünyanın en zor işi olacaktır. Bu yüzden doğru bir başlangıç bazen her şeyi çözecektir.

Öğrencilere yol haritası çizebilmesi açısından bazı sorulara açıklık getirme ihtiyacı hissediyoruz. İşte o sorular:

 • 46 yaşında gitar kursuna başlanabilir mi?
 • Klasik gitar çalmadan elektro gitar öğrenilebilir mi?
 • İzmir’de gitar fiyatları ve klasik gitar kursu fiyatları hangi aralıkta?
 • Çocuklar için gitar dersi var mıdır?

İzmir Gitar Kursu İle Gitar Çalmak Gerçekten Çok Kolay!

Gitar çalmaya yeni başlayacak olan bireylerin meraklarını giderebilmek adına tüm soruları yazımızda yanıtlamaya çalıştık. Yazımızı sonuna kadar takip ederek merak ettiklerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu noktaya kadar yazımızı incelediğine göre; gitar çalma konusunda isteklisin. İstemek başarmanın yarısıdır! Derler. O halde ilk yapmanız gereken şey, kendinize güvenmeniz. Yapabileceğinden kesinlikle eminiz ve bunun için buradayız! Gitar kursu İzmir olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Ya sen? Sana özel bir gitar kursu programı hazırlayıp sevdiğin şarkıları en iyi şekilde çalmanı sağlayacağız.

İlk etapta bu işe özgüvenle, kendinize güvenerek başlayın. Şimdi de bu yazıyı sonuna kadar okuyarak bu süreçte bizler için gerekli olan her türlü detayı öğrenelim ki; gitar kursuna ilk adımı rahatça atabilelim. Bir çırpıda heyecanla okuyacağınız yazımız sizlerle.

Türkiye’nin en büyük sanat merkezlerinden biri olarak İzmir’in en çok tercih edilen gitar kursuna davetli olduğunuzu bilmelisiniz.

İzmir’de İlk: Gitar Kursumuz Sizlere Gitar Öğrenebileceğinizi Garanti Ediyor!

 • Öğrenme garantili gitar kursu
 • En uygun fiyat garantisi
 • Kısa sürede öğrenme sağlayan kişiye özel ders programı
 • Uygun fiyata, gitar öğretmenlerimiz tarafından tavsiye edilen gitar satışları

Hızlı bir biçimde gitar çalmayı öğrenmek istiyorsanız; bizlerle iletişime geçmelisiniz. Bize ulaşarak kursumuz bünyesinde ücretsiz gitar derslerine katılım gösterebilir randevu alabilirsiniz. Kendi müzik grubunuzu kurma ve daha pek çok imkan kursumuzda.

Gitar Kursu İzmir Bornova içeriğimizde yanıtını bulabileceğiniz sorular:

 • Gitar çalmak zor mu ve gitar çalmayı ne kadar sürede öğrenirim?
 • Gitar kursu fiyatları ve gitar fiyatları hangi aralıkta?
 • Gitar çalmak için yaş sınırı bulunuyor mu?
 • Gitar çalmanın şartları neler?

Kursumuzda Verilen Gitar Kurslarımız

Öncelik olarak şunu belirtmekte fayda görüyoruz ki; klasik gitar çal sonra elektro gitara geçersin sonrasında bas gitar çalarsın gibi bir durum söz konusu değil. Halk arasında şunu öğren birkaç ay sonra şunu yaparsın şeklinde aslı astarı ve bilimselliği olmayan sözler dolaşır. Basket oynayan birine sen iyi bir koşucu olabilirsin demek gibi bir durum bu. Her ne kadar birbirine benzese de her birinin eğitimi bambaşka düzeylerdedir.

 • Klasik gitar kursu
 • Elektro gitar kursu
 • Bas gitar kursu
 • Pop gitar kursu
 • Flamenko gitar kursu
 • Akustik gitar kursu
 • Jazz gitar kursu

Olarak kurslarımız birbirinden ayrılmaktadır.

İnsanlar için iyi bir arkadaş olabilecek nitelikleri bünyesinde barındıran gitar’ın insan sesine gerçekten güzel bir düzeyde eşlik eden lavta ismi verilen enstrümanın değişime uğramasının ardından 19. Yy’da şimdiki şeklini alıp günümüze kadar ulaşabilmiş bir enstrüman olduğunu söyleyebiliriz. Avrupa’ya kadar Haçlılar ve Endülüs Emevileri tarafından getirilen ve zamanla bir tutku haline dönüşen enstrümanın günün her vaktinde büyük bir keyifle çalınan enstrümanlardan olduğunu söylemek mümkün. Evinizdeki karanlığı dışarı çıkarabileceğiniz harika bir enstrüman olarak sizleri bekleyen gitar gerçekten başarılı enstrümanlardan.

Cana can katarak insanın enerjisini bambaşka düzeylere eriştiren müzik aleti insanın kendisini yalnız ve eksik hissettiği her durumda işe yaramakta. Bir ağaç parçasında hayat bularak anılarınızı paylaşabileceğiniz hislerinizi fısıldayacağınız enstrüman sizleri bekliyor olacaktır.

Gitar Kursu İle İlgili En Çok Merak Edilenler

Her birimiz bir işe adım atarken onlarca bilinmeze doğru keyifli bir yolculuğa çıkarız. O işle alakalı olarak kafamızda pek çok soru işareti belirir ve yanıtlarını arar. Doğru yanıtları bulamadığı takdirde o iş bir yerlerde mutlaka yarım kalır. Sizlere ücretsiz deneme derslerimizde gitar kursları ile alakalı olarak kursiyerlerimizden en sık gelen soruları yanıtlayacağız.

 • Gitar ile ne kadar sürede sevdiğim şarkıları çalabilirim?
 • Gitar dersi almaya başlamadan bilgi sahibi olmak gerekiyor mu?
 • Henüz gitar satın almadım, gitar almadan önce gitar kursuna yazılmak mümkün mü?
 • Gitar çalmak çok mu zor?
 • Gitar çalmak için yaşım çok mu geç?
 • Gitar fiyatları ne kadar?
 • Gitar dersinin fiyatı hangi aralıkta?
 • Elektro gitar çalmak için klasik gitar çalmak şart mı?
 • İlk başta Akdeniz Akşamları çalmayı mı öğreneceğim?
 • Gitar kursu programı nasıl olur? Kaça kadar açıksınız?
 • Temin edeceğim gitarın özellikleri neler?
 • Nota bilmiyorum gitar dersi almam mümkün mü?

Gitar çalmak isteyen bireylerin aklına sıkça takılan sorular bunlar ve benzerlerinden oluşuyor. Bizler bu soruları yanıtlamak için buradayız.

İzmir Bornova’da Gitar Fiyatları Ne Kadar?

Gitar fiyatları, alınmak isteyen gitarın türüne, gitarın marka ve modeline, kullanılan ağaca ve daha pek çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Gitar alırken nelere dikkat etmek gerekiyor? Pahalı bir gitar olmasında ancak, kötü de bir gitar olmasın değiştirmek zorunda kalmayayım, 2.el gitar alsam nasıl olur? Gibi pek çok soru aklınızı kurcalıyorsa, yazımızı incelemeye devam edin. Çünkü; çok daha fazlasını bünyesinde barındıran bir yazıyı okuyorsunuz.

Gitarın Günümüzdeki Önemi Tartışma Götürmüyor!

Günümüzün en popüler çalgılarından biri haline gelen gitarın yeri ve önemi oldukça geniş. Genci, yaşlısı her insanın gitar çalma hayaliyle belirli bir yaşa geldiğini bazılarının gerçekten güzel çalıp bazılarının fırsat dahi bulamadığını biliyoruz. Yazımızı inceliyorsanız, bu sizin için işaret olabilir. Her türlü orkestrada uyum sağlayan yapısının yanı sıra; solo olarak tek başına da sergilenebilen enstrüman gerçekten keyif vermeye devam ediyor.

İyi Bir Gitar Kursu Seçmek İyi Bir Eğitimin İlk Adımıdır!

Gitarın popülaritesi ile doğru orantılı olarak biraz olsun gitar çalmayı bilen bir insanın gitar dersi vermeye başladığı dikkatlerden kaçmamıştır. Ancak; her ne kadar özel ders olarak gitar dersleri verilse de bu sizin için çok da verimli olmayabilir. Çünkü; gerçekten profesyonel birinden eğitim almadığınız takdirde teknik ve bilgileri yanlış öğrenebilir hayat boyu o yanlış bilgilerin esiri olabilirsiniz. Özellikle de başlangıç aşamasında edinilen yanlış bilgileri düzeltmek size pahalıya mal olabilir. Bu bakımdan; en başından profesyonel bir eğitimciyle gitar çalmaya başlayarak emin adımlarla ilerlemeniz yerinde olacaktır. Fiyatları uygun tutarak öğrenci çekmeye çalışan bir kurum dahi olmayan kişilerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

Gitar Kursları

 • Gitar kursu İzmir olarak haftanın 7 günü aralıksız bir biçimde hizmet vermekteyiz.
 • Ders gün ve saatleri sizlerin ve öğretmenlerin ortak talepleri doğrultusunda ayarlanmakta.
 • Kursa başlamadan önce bir gitar satın almak zorunda olmadığınızı bilmenizi isteriz. Gitar kursumuzun gitarlarını kullanmanız mümkün.
 • Gitar alana kadar çalışmak için kursumuza gelerek pratik yapmanız da mümkün.
 • Gitar almaya karar veren kursiyerlerimize piyasa fiyatlarının altında uygun fiyata kaliteli bir gitar alabilmeleri adına gerekli destek sağlanmakta.
 • Gitar eğitimlerimiz esnasında ders programınız sizlerin sevdiği şarkı ya da şarkılara göre şekillendirilecektir.
 • İster bireysel özel ders ister sınıf dersi alabilirsiniz.
 • Yalnızca arkadaşlarınızdan oluşan bir sınıf oluşturmak isterseniz size özel bir sınıf açma imkanımızda bulunmakta.
 • Yıl içi ya da yıl sonunda düzenlenen konserlerimizdeki yerinizi almanız da mümkün.
 • Gitar kursu için bir yaş sınırı mevcut değil. Her yaş kitlesinden insan istemesi halinde bu eğitimi alabilir.
 • Kurslarımızda belirli seviyelerin tamamlanmasının ardından katılım sertifikası almanız mümkün olacaktır.

Gitar kursu İzmir olarak İzmir’in en çok tercih edilen gitar kursu sizleri bekliyor.
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek faydalı içeriklerimizi inceleyebilir, gerçekleştireceğimiz etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Sanat merkezimiz bugüne dek her seviyeden her yaş kitlesinden yetiştirdiği gitar öğrencilerini arkasına alarak bu alanda en iyiler arasındaki yerini çoktan almıştır. Hazırlanan gitar programları ile öğrenciyi sıkmadan gitar eğitimlerimiz verilmeye devam etmekte. Her öğrencinin enstrüman beklentisi farklı düzeyde olacaktır. Bu bakımdan herkese aynı şeyi sunmak bazı öğrencileri memnun ederken bazı öğrencilerin çok kısa süreler içerisinde sıkılmasına neden olacağından tüm detayları düşünerek hareket etmekteyiz.

İzmir Gitar Kursu Fiyatları

Gitar kursu fiyatlarımız her eğitim yılının başlangıcında belirlenerek kursiyerlere duyurulmaktadır. Fiyatların belirlenmesi sürecinde her öğrencimize hitap edecek rakam aralıklarına en uygun fiyatı sunabilme noktasında çaba sarf etmekteyiz. Kurs fiyatlarımız kurstan kursa farklılık göstermektedir. Güncel fiyatlarımızı öğrenebilme noktasında bizlerle iletişime geçmeniz mümkün.İzmir Gitar Kursu Fiyatları kursa 2-3 arkadaşınızla gelmeniz halinde de farklılık gösterecektir.

Gitar çalmaya yeni başlayacak olan bireylerin Klasik-Akustik-Elektro – Bas Gitar seçimlerini yapmalarının ardından (Seçiminizi sanat merkezimize gelerek profesyonel eğitmenlerimizin yönlendirmesi ile yapabilirsiniz) hangi tarzda eğitim alacaklarının seçimini yapmaları gerekecektir.

Örnekle daha da açmak gerekirse; klasik gitar çalmak isteyenlerin gitarda Klasik Müzik üzerine mi yoksa; Pop müzik üzerine mi çalışacaklarını belirlemeleri gerekiyor. Hepsinin eğitimleri kendi içinde kapsamlıdır.Bu hususta karar vermeleri için sanat merkezimizden dilediğiniz an randevu almanız mümkün. Kursumuza başlayacak olan kursiyerlerin daha önce gitar ile alakalı olarak yaptığı çalışmaları da göz önünde bulundurarak özel bir kurs programı hazırlamaktayız.

Yazılacağınız kursun eğitmenleri, sahip olduğu ortamı, koşulları çok önemlidir. Her şeyden önemlisi de kurs başlamadan verdiği vaatlerini daha kursun ikinci haftasında unutan kurslardan kesinlikle uzak durmanız gerek. Gitar kursu alacağınız kuruma öyle bir güvenmelisiniz ki; arkadaşlarınıza ben 2 ay sonra ya da 4 ay sonra gitarda profesyonel olacağım şeklinde cümleler kurabilesiniz.

 • Haftanın 7 günü 9.00-23.00 saatleri arasında gitar dersi
 • Kişiye özel olarak hazırlanmış ders programı
 • Her yaşa uygun her tarzda eğitim
 • Gitar taşıma zorunluluğu olmadan gitar atölyesinin gitarlarını kullanabilme
 • Ders dışı etüd yapabilme imkanları
 • Sıcak ve eğlenceli, sanatsal bir ortam
 • Uygun fiyatlı gitar dersleri
 • Sınıf dersi ya da bireysel ders imkanı
 • Gitar eğitim sonunda alınan katılım sertifikası
 • Konserlerde gitarist olarak görev yapabilme
 • Kolayca ulaşım ve merkezi bir konum
 • Uygun fiyatlı eğitim, kaliteli ve uygun fiyatlı gitar temin edebilme

Bahsedilen özelliklerden çok daha fazlasını bünyesinde barındıran sanat merkezimizde güzel bir başlangıç yaparak kendiniz için önemli bir adım atmak istiyorsanız; kursumuzla iletişime geçmelisiniz.

Kursumuzun ortam koşullarından bahsettik. Tüm bu niteliklere kendi gözlerinle de tanık olmak istemen halinde kursumuzda deneme dersine katılım göstermen mümkün. Bunun için telefon açarak randevu alman yeterli olacaktır.

Gitar Ders Günleri ve Şartları

Her yaş kitlesinden öğrencinin bulunduğu kursumuza farklı beklentilerle gelen pek çok öğrencimiz bulunmaktadır. Çalışan, okuyan, akşam eğitim gören sabah eğitim gören kısacası; günün çeşitli zaman dilimlerinde kendisine göre işleri olan bireyler olabilmektedir. Bu noktada kursumuz ne yapmakta? Elbette; esnek çalışma saatlerimiz bu noktada devreye girerek kursiyerin gün içerisinde en uygun olduğu zaman dilimlerine kendi isteği doğrultusunda ayarlamalar yapılmakta. Bu da kursiyerin derslerini aksatmadan takip ederek kısa süreler içerisinde sonuç alabilmesini sağlamakta.

Gitar Etkinlikleri

Gitar eğitimi alan öğrencilerimizin de taleplerinden yola çıkarak gruplar halinde çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Elektro gitar ve bas gitar öğrencileri ile yapılan grup çalışmaları genel hatları ile gerçekten keyifli geçmekte. Klasik gitar öğrencileri için popüler parçalar çok sesli olarak çalışılmakta. Bu da öğrencinin gerçekten hızlı gelişmesini sağlamakta.

İzmir’de Gitar Kurslarıyla İlgili Sık Sorulan Sorular

Gitar Çalmayı Kaç Ayda Öğrenebilirim?
Gitar kursunun ne kadar süreceği, kaç ayda öğrenilebileceği değişebilen bir kavram olmakla birlikte öğrencinin yeteneği ve çalışmasına göre farklılık gösterir.

Kurs Fiyatlarınız Ne Kadar?
Kurs fiyatlarımız sınıf gitar dersleri ve bireysel gitar dersleri olarak iki gruba ayrılabilen bir fiyat aralığını kapsamaktadır. Fiyatlarımızla alakalı olarak ayrıntılı bilgi almak isteyen bireylerin mail atarak ya da telefonla irtibata geçerek bu konuda kapsamlı bilgiler alabileceğini söylemek mümkün. Çeşitli dönemlerde kampanyalar düzenlenmektedir. Kim bilir belki de bu kampanyaları kaçırmadan kursa çok uygun fiyatlara dahil olabileceksiniz.

Gitar Kursuna Başlamak İçin Yaş Sınırı Kaçtır?
Gitar çalmaya başlayabilme noktasında herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Daha önce deneyimlediğimiz bilgilere bakıldığında; 85 yaşında dahi öğrencilerimiz olmuştur ve oldukça güzel sonuçlar elde edilmiştir. İsteyen, dileyen herkesin dilediği her yaşta kursumuza dahil olabileceğini belirtmek gerek.

Elektro Gitara Başlamak İçin Klasik Gitar Çalmak Zorunda mıyım?
Elektro gitara başlamak isteyen bireylerin öncelik olarak Klasik gitara başlama zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu yüzden; dilediğiniz gitar türü ile ön koşulsuz hareket edebilirsiniz. Klasik gitarın perde aralıkları daha fazladır. Bu yüzden klasik gitarda parmaklarınız çok daha fazla ayrılmak durumunda kalacaktır. Ayrıca; elektro gitar üzerinde çeşitli alıştırma ve egzersizler yaparak da doğru sonuçlar alabileceğinizi söylemek gerek.

Hobi Amaçlı Çalacağım Nota Bilmiyorum, Nota Öğrenmek Zorunda mıyım?
Nota müzisyenlerin iletişimini sağlayan ortak bir dildir. Öğrenmesi de hiç sanıldığı kadar zor değildir. Bu yüzden kendinizi nota öğrenmeyeceğim diye germektense eğitimlerin tadını çıkararak hem notaları hem de gitarı öğrenebilirsiniz.

Gitar Kursları İçin Gitarımı Yanımda Getirmeli miyim?
Gitar kurslarına başlamak için gitarınızı yanınızda getirmenize hiç mi hiç gerek yok. Kursumuzda bulunan gitarları bu noktada değerlendirebilirsiniz.

Gitar Kursunuz Nasıl Bir Yer, Gitar Kursu İmkanlarınız Neler?
Sanat merkezimizde tam donanımlı dersliklerimiz mevcut. Kursumuzda geçireceğiniz tüm vakti hoş ve eğlenceli hale getirecek profesyonel eğitmenlerimiz ve çok daha fazlası. Ücretsiz fotokopi, kablosuz internet, beklerken playstation oynama, büyük müzik ve nota arşivi, süreli yayınlar ve çeşitli ikramlar kursumuzun ekstraları arasında yer alıyor.

Gitar Fiyatları Ne Kadar?
Klasik gitar fiyatları 40 dolardan başlamakta. Elektro gitar fiyatları ise; 75 dolar.

Gitar Dışında Neler Almalıyım?
Gitar metodu gibi bir şey almayı planlıyorsanız; internetten ücretsiz gitar metodumuzu indirerek incelemeniz mümkün.

Ayrıca; gitar ile alakalı olarak kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını web sitemiz üzerindeki gitar kategorisi altında bulabilirsiniz.

Gitar Kursunuza İzmir’in Her Yerinden Ulaşabilir miyim?
Her türlü husustan o kadar bahsetmemizin ardından sizleri en azından sanat merkezimizin yerini görebilmeniz ve imkanlarına canlı bir biçimde tanık olabilmeniz açısından kursumuza davet ediyoruz. Sorunun yanıtı “evet”. Kursumuza İzmir’in her noktasından rahatça ulaşım sağlayarak eğitimlerinize başlayabileceksiniz. Mavişehir,Karşıyaka Alsancak, Konak, Hatay, Balçova, Güzelbahçe, Göztepe, Güzelyalı, Yeşilyurt, Buca, Narlıdere, Karabağlar gibi pek çok noktadan rahat ulaşım sağlayabileceğiniz bir noktada bulunuyoruz. Kursumuz oldukça merkezi bir konumdadır. Bu yüzden ulaşımı çok da dert etmemelisiniz. Yalnızca İzmir içinden değil Manisa, Aydın gibi çevre illerden de kursumuzu tercih etmekteler.
Manavkuyu, Küçükpark, Büyükpark, Özkanlar, Osmangazi, Evka 3, Atatürk Mahallesi,Kazımdirik Mahallesi , Alaybey, Naldöken, gibi çeşitli noktalardan kursumuza gelen öğrencilerimiz mevcuttur. Menemen, Çiğli, Aliağa, Foça, Bayraklı, Egekent, Sasalı, Ulukent, Bergama gibi noktalardan da tercih eden öğrencilerimiz bulunuyor. Kaliteli bir eğitim almayı planlayan bireylerin evinin dibinde bir kurstan daha ziyade bu alanda kendisini kanıtlamayı başarmış kurslara ihtiyacı vardır.

Çok kısa sürede gitar çalmayı öğrenebilirsiniz!

Çok kısa sürede gitar çalmayı öğrenebilirsiniz!

Yalnızca İzmir Bornova’da Gitar Dersi Arayanların Değil Tüm İzmir’lilerin Tercihi!

Gitar Kursu İzmir şeklinde aramanız neticesinde kursumuzun Bornova’da olduğunu gördüğünüzü varsayalım. Bu noktada üzülmenize hiç gerek yok! Karşıyakadan’da kursumuzu tercih edenler mevcut. Gitar kursu İzmir araştırması ile beklediğiniz fiyatları bulamadıysanız internet sitemizdeki fiyat yazısını inceleyerek ya da bizleri arayarak fiyat bilgimize ulaşabilirsiniz.

Gitar Bakımı Nasıl Yapılır?

Gitarın daha uzun ömürlü olabilmesi noktasında gitar bakımı çok önemlidir. Belirli aralıklarla gitarınıza bakım yapmalısınız. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız; endişelenmenize gerek yok. Eğitmenlerimiz bu konuda da gerekli eğitimi sizlere vereceklerdir. Gitar klavyesinin limon yağıyla bakımı yapılmalı. Gövde kısmı da çizik giderici parlatıcı ve koruyucu madde ile temizlenmeli.

Gitar Çalmayı Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim?

Bu sürenin kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini belirtmek isteriz. Kişinin yeteneğinden tutun da egzersiz ve çalışmalarınız ne kadar düzenli olarak yaptığına kadar farklılık gösterebilecek bir durumdur.

Gitarda Metod Önerileri

Ne tarz müzik yapmak istiyorsanız; o tarza uygun metodlar öğrenmelisiniz. Gitar alanında yerli ve yabancı olarak birçok kaynak bulunmaktadır. Bunlardan birini seçerek inceleyebilir internet üzerinde bulunan binlerce videoyu takip edebilirsiniz. Birçoğunun detaylı bilgiler verdiğini belir

tmek istiyoruz. Bu bakımdan oldukça şanslısınız denebilir.

 

Gitar Çalarken Yapılan Hatalar

Gitar çalarken pek çok kursiyerin düştüğü ilk hata elbette aceleci davranmaktır. Aceleci bir şekilde davranılmadığı takdirde gitar çalmak çok daha mümkün hale gelecektir. Gitar çalarken metronom kullanmamak bir diğer hatadır. Gitar çalışmaları kesinlikle metronom eşliğinde yapılmalı.

 

Gitar Çalanlar İçin Kolay Şarkı Önerileri

Gitar çalmaya yeni başlamış olan bir birey için kolay şarkı elbette motivasyon anlamında önemli bir artı olacaktır. Yüzlerce şarkıyı kısa bir süre içerisinde çalmak ve bu konuda başarıya ulaşmak tamamen kursiyerin elinde olan bir durumdur. Bu bakımdan dikkatle hareket ederek düzenli bir biçimde yapılan çalışmalarla çeşitli sonuçlar elde edilmeli ve bu konuda önemli adımlar atılmalıdır. Doğru çalışmalarla zaman içerisinde elde edilen sonuçlar gözlemlendiğinde gerek kursiyer gerekse eğitmen açısından sevindirici olacaktır. Sürekli kolay şarkılar çalın demiyoruz yanlış anlaşılmasın. Kolaya alışmak sizi zamanla köreltecektir. Yalnızca; ilk başlarda kolay şarkılarla hareket etmeniz gerekiyor. Bu hususa mutlak surette dikkat etmelisiniz ki ; zamanla istenen gelişmeleri elde edebilesiniz.