Bateri Kursu İzmir Bornova

bateri-kursu-izmir-bornovaİş ve sosyal yaşantının getirmiş olduğu stres yükünü üzerinden atmak ve müzikle ruhunu doyurmak isteyen bireyler için en doğru nokta bateri kursları. Sosyalleşme noktasında çok önemli etkileri bulunan müziğin insan sağlığı için de ciddi faydaları mevcut. Hissettiğiniz duyguları özgürce dışavurabilmenize yardımcı olacak bir enstrüman için profesyonel desteğine ihtiyacınız bulunuyor.Bateri hakkında doğru bilinçlenme için lütfen bu yazıyı sonuna kadar okuyun.

 • Her yaş grubundan insan için
 • Öğrenme garantisi barındıran
 • Uygun fiyatlı bateri kursları
 • Bireysel müzik grubu kurma olanağı
 • Ders dışı kalan vakitlerde de baterileri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilme imkanı.

Ülkemizin en büyük sanat merkezlerinden biri olan ve İzmir’in en çok tercih edilen bateri kursu “T.C.MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursun’da” ücretsiz bir deneme kursu için “0507 095 82 27” Numaralı telden ulaşım sağlamanız mümkün.

Bateri Kursu İçeriğimizde Cevabını Net Bir Şekilde Alabileceğiniz Sorular
-Evimde baterim yok bateri çalışmalarını nasıl yapacağım?
-Dileyen herkesin bateri – davul çalması mümkün mü?
-Bateri çalmayı tam olarak öğrenebilmem için ne kadarlık bir süreye ihtiyacım var?
-Bateri çalmanın bir yaş sınırı mevcut mu?
-Bateri kursu ve set fiyatları hangi aralıkta?

Bateri Kursu İzmir İmkanı İle Tüm Stresinizi Atacaksınız!
Sosyal medya hesaplarımız üzerinden takipçilerimiz için zaman zaman hazırladığımız etkinlik ve atölyelere herhangi bir ücret ödemeden katılım gösterebilirsiniz. Bu noktada sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz yeterli!
Sanat Sosyal Medya Hesapları

Instagram

Facebook

Orkestra ve müzik yapımlarının temeli ritim üzerine kuruludur. Tüm enstrümanların ayrı bir önemi mutlaka vardır fakat; perküsyon olarak isimlendirilen kategori altındaki enstrümanlarla ortaya çıkan ses ve ezgiler müziğe ayrı bir ahenk katar ve müziğin temeli bir yönde ritimdir. Bateri gerek görüntü itibariyle gerekse; çıkardığı birbirinden özel seslerle gerek izleyenleri gerekse dinleyenleri baştan sona etkilemeye yetecektir. Bir kere denediğinizde kesinlikle hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bateri müzikte temel yapıtaşlarından birtanesidir. Yapılan bir araştırmadan elde edilen sonuçlara göre; 20 dakika bateri çalmanın 100 kalori yaktırdığı yönünde sonuçlar elde edilmiştir. Bateri Dersi Bornova imkanlarından yararlanarak bu bölgede yaşayan bireylerin profesyonel desteği alarak bateri eğitimlerine vakit kaybetmeden başlaması mümkün.

Bateri çalmaya karar verdiyseniz bu kararınızı ertelemekten vazgeçip bir an evvel kursumuzla iletişime geçmelisiniz.

T.C.MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu Bateri Kursu Programı

Bu alan üzerinde yıllardır faaliyet gösteren bir kurum olarak öğrencilerimizin beklentilerinin ne yönde olduğunu çok iyi biliyor ve özel bir programla eğitimlerimize devam ediyoruz.

Bateri Dersi İzmir Bornova bölgesinde sizleri ayrı bir manada tatmin edecektir.

Bateri derslerimiz tam yalıtım sağlanmış nezih stüdyo ortamlarında ve yine tam donanımlı akustik davul kullanılarak verilmektedir. Belirli bir seviyeye ulaşana dek; profesyonel dijital bateri ile eğitimlerimiz sürmekte.

Eğitim sürecinde teknik ve teorik bilgilerin yanı sıra; motivasyonda çok önemlidir. Öğrencilerimize davul eğitimi verirken; beraberinde motivasyonlarını tam tutabilmek adına profesyonel yaklaşımlarla hareket ediyor ve mümkün olan en kısa süre içerisinde başarıya ulaşıyoruz.

Bateri kurslarımızda eğitim veren personelimiz uzman konservatuar eğitimi almış öğretmenlerden oluşmaktadır.

Hobi amaçlı olarak bateri kurslarımıza katılım gösteren tüm öğrencilerimizin öncelikli isteklerinin eğlenmek ve biraz stres atmak olduğunu biliyoruz. Bu bilinç doğrultusunda hareket ederek eğitimlerimizi öğrencileri sıkmadan motivasyonlarını kırma düzeyine getirecek yoğun bilgiden uzak tutarak en iyi sonuçları elde edebilecek şekilde eğitimlerimizi sürdürüyoruz.

Bateri Kursu Programı

Eğitim alanında her program kişiye özgüdür. Bu yüzden; eğitimlerimiz her bireye ayrı bir program olarak sürdürülmektedir. Böylelikle; herhangi bir öğrencimizin ilerleyişi bir başka öğrencimizin geri kalmasının önüne geçmekte. Öncelik olarak; paradiddle, baget tutuş egzersizleri yapılarak eğitimlere başlanmakta. Ritim çalışmaları ile desteklenen egzersizler zamanla şarkılara dönüşerek güzel ürünler vermekte. Dileyen öğrencilerimize notayla dileyene ise; gerçekleştirilen pratiklerle çalışmalar yürütülmekte. Yalnızca; bateri çalmayı değil beraberinde bateri ayarı yapmayı, bakımını sağlamayı ve bir müzik grubundaki önemini aktarmaktayız. Bahsi geçen hususlarda uzman eğiticilerimiz bateri öğretmenlerimiz tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirilmektedir.

Baterinin Kökeni ve Bateri Denemek İsteyen Bireyler

Batter kelimesinin Türkçe karşılığı olan “Vurmak” kelimesinden gelmekte. Ritim duygusunun insanın içinden gelen duygularla birleşmesi neticesinde ortaya çıkan enstrüman insanın doğasında bulunan ritim duygusundan dolayı köklü bir enstrüman olma özelliği de taşıyor.
Nasıl bir duygu olduğunu merak edenler buraya tıklayarak; simülasyon davulu deneyip yaşattığı duyguları bilgisayar başından hissedebilirler. Fiziki ortamda denemek ve bu deneyimi yaşamak isteyen bireyleri kursumuza bekleriz.

Bateri Dersi Gün ve Saatleri

Bateri eğitimi için geleceğiniz kursumuzda gün ve saatler öğrencilerimizin uygun oldukları zaman dilimine göre ayarlanmaktadır. Kursumuzda haftanın 7 günü 09.00-23.00 arası eğitimlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Bateri kayıtlarımız devamlı olarak bu zaman dilimlerinde yenilenmektedir.

Bateri Etkinlikleri

Bateri eğitimlerimize katılım gösteren katılımcılarımızın talep etmeleri halinde elektro gitar, bas gitar ve şan eğitimi gibi toplu etkinliklerimize de katılarak grup çalışmaları yapabileceklerini belirtelim. Profesyonel stüdyomuzda gerçekleştirilen bu tarz toplu etkinlikler gerek kurs içerisinde sosyalleşebilmenizi gerekse; bateri çalışmalarını daha eğlenceli bir hale getirmenizi sağlayacak.

Bateri Dersi İzmir Bornova

Ne Kadar Sürede Bateri Çalabilirim?

Bu sorunun yanıtı tamamen sizin müziğe ne kadar yatkın olduğunuz ve müzik aletlerini ne kadar hızlı kavrayabildiğinizle alakalıdır. Bu yüzden; bireyden bireye değişebilecek bu süre ortalama 3 aydır. 3 aylık çalışma ve egzersizlerin ardından şarkı çalışmalarına emin adımlarla geçebilirsiniz.

Evimde Baterim Yok Bateri Çalışmalarını Nasıl Yapacağım?

Evinizde bateriniz bulunmuyor ise; enstrüman satış noktalarından bir çalışma pad’i alarak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Boş vakitlerinizde kursumuza gelerek kurs bünyemizdeki baterilerle çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Bateri Kursu Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bateri kurslarımızın fiyatları zaman zaman değişiklik gösterebildiğinden internet üzerinden fiyat vermemiz etik ve doğru olmayacaktır. Fiyatlar hakkında kapsamlı bilgiler alabilmek adına “0507 095 82 27” Numarasını arayabilir ya da “firatcantekin@gmail.com” adresine mail gönderebilirsiniz. Kampanyalı fiyat tarifelerimiz ve kursiyer sayımız belirli öğrenci oranlarıyla sınırlıdır. Bu yüzden; eğitimlerinize başlayabilmek adına elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Bateri Çalabilmek Adına Nota Bilmek Gerekiyor mu?

Nota temelli bir enstrümandan daha ziyade ritim temelli bir enstrüman olması nedeniyle nota bilmek zorunda olmadığınızı bilmenizi isteriz. Hobi amaçlı olarak bu enstrümanı düşünüyorsanız; nota öğrenmek durumunda değilsiniz.

Bateri Öğrenmek İçin Bir Yaş Sınırı Var mı?
Bateri kurslarına katılım gösterebilmek adına bir yaş sınırı bulunmamakta. Elbette; küçük yaşlardaki kursiyerlerimizin psikomotor becerilerinin yeterli olması gerekmekte.

Bateri Kursunuza Gelmek Kolay mıdır?

İzmir’in her yerinden rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz şehrin gözde noktalarından Bornova’da bulunan kursumuza çok rahat ve kolay bir biçimde ulaşarak eğitim sürecini problemsiz bir şekilde atlatacaksınız. Yalnızca Bornova’dan değil! Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Balçova, Hatay, Narlıdere, Aliağa, Buca, Bornova, Alsancak, Gaziemir, Güzelyalı, Göztepe, Konak, Yeşilyurt, Karabağlar, Urla gibi noktalardan da rahatça ulaşım sağlayacaksınız. Sanat merkezimiz ulaşım imkanları bakımından oldukça zengin. Metro, otobüs durakları ve vapur iskelesine oldukça yakındır. Yalnızca; İzmir’den değil Aydın, Manisa gibi illerden de sık tercih edilen bir kurs olma özelliği taşımaktadır.

Dilerseniz; evinizden çıkmadan da bateri çalmanız mümkün. Nasıl olacak? Diyenlerdenseniz; Online olarak bateri kursumuza katılım gösterebilirsiniz.


Bateri İle Alakalı Sık Sorulan Sorular!!

Hareketli ve enerji dolu bir enstrüman arayanların ilk tercihleri arasında bulunan bateri, iyi bir eğitimle kapsamlı bir biçimde öğrenilebilmekte.

 • İkinci el bateri temin ederken dikkat edilmesi gerekenler neler?
 • Baget çeşitleri ve özellikleri
 • Bateride zayıf yönleri bulunan eli güçlendirmek için hangi egzersizler yapılmalı ?
 • Bateri çalmak zor bir iş midir?
 • Kısa bir süre içerisinde bateri çalmayı nasıl öğrenirim?
 • Bateride atak yapmanın yolları neler?
 • Bateri ile kolayca çalınabilecek şarkılar neler?
 • Doğru baget tutma şekli
 • Davul çalarken nasıl oturulur?
 • Bateride hi-hat kullanımı
 • Bateride kicke vurma
 • Evde bateri çalışma
 • Nota bilmeyen biri bateri çalabilir mi?
 • Akustik bateri ve elektronik bateri arasındaki farklar nelerdir?
 • Bateri parçaları nelerdir?
 • Bateri zillerinin isimleri neler?
 • Bateri çalmayı ne kadar sürede öğrenirim?

Bateri dersi İzmir imkanı ile bu şehirde yaşayan ya da yakın şehirlerde yaşayan biri olarak enstrümanı kısa süreler içerisinde öğrenmeniz mümkün. Elbette; gerekli çaba ve gayreti göstererek.

Evde bateriniz bulunmasa dahi bateri dersi almanız mümkün. Kursumuzdaki bateriyi dilediğiniz zaman değerlendirebilirsiniz.
Bateri fiyatları sanıldığının aksine pahalı değildir. En uygun bateri için kursumuz sizlere yardımcı olacaktır.
Bateriyi öğrenme süreniz tamamen size bağlıdır.
Evde bateri çalışması yapmak için iki adet baget ve uygun fiyatlı bir pedi almanız yeterli olacaktır.
Bateri eğitimini başarılı bir biçimde tamamladığınızda katılım sertifikası verilecektir.
Bateri derslerimize katılan öğrencilerimiz müzik grubu kurarak konser çalışmaları yapabilmektedir.
Davul dersi İzmir genelinde gerçekten güzel düzeylerde verilen dersler arasında bulunmaktadır. Bu bakımdan; eğitimlere kendinizi yeterince vermeniz halinde harika sonuçlarla karşılaşmış olacaksınız.

İzmir’de Bateri Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Dönemden döneme farklılık gösteren bateri kursu fiyatları zaman zaman düzenlenen kampanyalar ile oldukça uygun fiyat aralıklarına çekilmektedir. İzmir’de bateri kursu fiyatlarını öğrenebilmek adına bizleri arayabilirsiniz.

Bateri Kursunuz İzmir’in Neresinde?
Bateri kursumuz İzmir Bornova’da yer almaktadır. Davul dersi İzmir, bateri dersi İzmir gibi internet araştırmalarınıza ulaşacağınız en güvenilir kurumlar arasında yer almaktayız. Kursumuzun internet sitesine ulaştıysanız endişelenmenize hiç gerek yok çünkü; dilediğiniz zaman derslerinizi almaya başlayabileceksiniz.

Perküsyon Kursu Veriyor musunuz?
Kursumuz bünyesinde perküsyon kursu da mevcuttur ancak; kurslarimiz için öncelikle ön kayıt yaptırmış olmanız gerekiyor.

Bateri çalmanın insana mutluluk veren yanı; hayatla benzer nitelikler taşımasıdır. Aynı anda birden fazla yere yetişmeniz gerektiği anları hatırlayın. Ritmi aksatmadan birçok işi aynı anda yapabilmeniz anlamına gelmekte. Gündelik yaşamın ve iş dünyasının getirmiş olduğu stres yükünü üzerinizden rahatça atabileceğiniz, çalarken kilo dahi verebileceğiniz bir enstrüman. Hayatınızda zaman zaman hissettiğiniz büyük boşlukları doldurarak sizleri ayrı bir keyiflendirecek bu enstrüman başında saatlerce vakit geçirmek isteyeceğinizden eminiz.

Bateri ile alakalı olarak söylenebilecek o kadar çok şey vardır ki. Verilen bilginin yanı sıra; bateriyi dinlemek ayrı bir keyif vericidir. Sizleri kursumuza bateri dinlemeye davet ediyoruz. Herhangi bir ücret ödemeden katılım gösterebileceğiniz ücretsiz deneme derslerimizle kararınızı netleştirmeniz mümkün.

Davul Dersi ya da Bateri Dersi alacakların kafasını karıştıran sorular ve yanıtları:

Bateri Çalabilmek İçin Herhangi Bir Yaş Sınırlaması Bulunmamaktadır!
Güzel hissetmek ve mutlu olabilmek adına bateri çalmaya başlayabilirsiniz. Yeteneğim yok deyip kenara çekilmekten daha ziyade profesyonel eğitimi alarak baterinizin başına geçseniz çok daha güzel olacaktır. Deneyerek kararınızı verin. Düzenli çalışma oturuşu egzersizlerini düzenli takip ederek bu enstrümanın en önemli kısmını halletmiş olursunuz.

Bateri Kursumuz Oldukça Güzel Bir Noktadadır!
İzmir’in her noktasından rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz kursumuz rahat bir ulaşım sağlayacaksınız. Karşıyaka,Bornova, Buca, Konak, Alsancak, Hatay, Aliağa, Bostanlı, Güzelyalı, Karabağlar, Mavişehir, Narlıdere, Yeşilyurt, Çiğil, Urla ve pek çok noktadan kolaylıkla bateri kursumuza gelebileceksiniz.

Evde Bateri Çalışması Yapamam Bu Yüzden Bateriye Başlayamıyorum! Diyorsanız; çözüm bizde. Bateri kursumuz bünyesindeki davul ve diğer enstrümanları dilediğiniz kadar ders dışında da kullanmanız mümkün.

Bateri Kursu Fiyatlarını öğrenmek için bizleri arayarak bilgi alabilir mesaj ya da maille ulaşarak merak ettiğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Biraz daha vakit ayırarak yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz çünkü; bateri eğitimine dair pek çok konuda sizleri bilgilendireceğiz.

İzmir Bateri Kursu içeriğimizi faydalı bulduysanız; sosyal medya üzerinde yer alan hesaplarımızı takip ederek bizlere destek olabileceğiniz gibi kendiniz için de bir adım atabilirsiniz.

Sıradan bir hayattan sıkılanlardansanız; hayatınıza renk katacak en iyi nokta bateri kursudur. Ritm ve ahenk ile çalışmaya, egzersizlere doyamayacağınız bir enstrüman.

 • Bateri kursu İzmir fiyatları ne kadar?
 • Evimde bateri yok nasıl çalışabilirim?
 • Bateri fiyatları hangi aralıkta?
 • Bateri çalmaya başlayabilmek adına belirli bir yaş sınırı var mı? Çocuklar için bateri kursu, yetişkinler için bateri kursu bulunuyor mu?
 • İzmir’de bateri kursları, Bornova’da bateri dersini nasıl alırım?
 • Bateri çalmak zor mu?
 • Dileyen herkes bateri çalabilir mi?

Bateri Kursu İzmir Bornova’da
Kursumuz bünyesinde sizlerde profesyonel bir baterist olabilirsiniz. Yeteri kadar ilgi-çalışma ve profesyonel bir eğitim ile neden olmasın? Bateri çalarak ister bir orkestrada bateri olun ister stres atın. Yurtdışında pek çok şirket çalışanlarını motive edebilmek ve streslerini atmalarına yardımcı olabilmek adına bateri kursları olanağı sunmakta.

Beraberinde bateri çalmaya 70 yaşında dahi olsanız başlayabilirsiniz. Kursumuz bünyesinde bateri derslerimize katılım göstererek müzik grubu kurma düşüncenizi de hayata geçirebilirsiniz. Ritim şarkının temelidir. Bu yüzden; iyi bir baterist olmanız halinde grubunuz sizsiz yapamayacaktır. Davul olarak isimlendirilen baterinin dijital türü profesyoneller tarafından dahi bu şekilde isimlendirilmektedir.

Bateri Kursuna Katılmak İçin Bir Bateriye Sahip Olmanıza Gerek Yok!
Evinizde bateri bulunmasa dahi derslerinize düzenli olarak gelerek bateriyi hızlıca kavramanız mümkün. Pek çok insan bateri çaldığında komşulara vereceği rahatsızlığı düşünür. Bu bakımdan; kursumuza boş vakitlerinizde gelerek pratik ve çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Baterilerimizin uygun olduğu her an boş vakitlerinizi bu aletle geçirmenizi sağlayacağız. Kendiniz için bir bateri bakıyor ancak; nasıl bir enstrüman alacağınıza karar veremiyorsanız eğitmenlerimizin fikrini dilediğiniz an almanız mümkün. En uygun bateriyi temin ettiğinizde çalışmalarınıza kendinizden emin bir şekilde devam edeceksiniz demektir.

Bateri Çeşitleri Dijital Bateri ve Akustik Bateri olarak 2’ye ayrılmaktadır.
Komşularınıza vereceğiniz rahatsızlık noktasında çekiniyorsanız, sizlere dijital bateriyi tavsiye etmekteyiz. Sizin için problem değilse; akustik bateriyi almanız mümkün. Günümüz teknolojisinden yararlanılarak üretimi yapılan dijital baterilerin akustik bateri sesine birebir uyumlu yapıda üretildiğini söylemek mümkün. Kullanılan malzemeye ve markasına göre bateri fiyatları farklılık gösterse de uygun fiyatlara bateri temin etmeniz mümkün. Günümüzde en uygun fiyatlı bateri 250 dolar civarındadır. En hesaplı dijital bateri fiyatı da 300 dolar civarıdır. Tüm bunlara ek olarak bir bateri satın aldığınızda zil seti de almanız mümkün.

Bateri Çalmak Zor Bir İş Değildir!
Bazı zamanlarda bateriyi yavaş ve kavrayarak çalmanız gerekecektir Kursumuz bünyesindeki profesyonel eğitimcilerimiz sizleri ilk seviyeden en ileri seviyeye kadar destekleyecektir. Derslerimiz neticesinde her iki el ve ayağınızı aynı anda farklı vuruşlar yapabilecek hale getirebileceksiniz. Bagetlere hakimiyetinizin yeterli seviyelere ulaşmasının ardından ufak ritim çalışmalarından parçalara geçişler yapacaksınız.

Bireysel istek ve azminize bağlı olarak bateri çalmada 3 aylık kritik bir süreç sizleri bekliyor. 1 aylık temel eğitimin ardından ileri seviyeye geçiş yapmanız mümkün. Davul dersi ücretleri aylık olarak alınmakta ve uygun bir ödeme seçeneği sizlere mutlaka sunulmakta. Fiyatlarla alakalı detaylı bilgi için kursumuzu arayarak sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bateri çalmak kişinin beyninin birçok noktasını çalıştırdığından çok yönlü düşünme yetisi kazandıracağını söylemek mümkün. Ritim tutarken siz farkında olmasanız dahi beyninizin çeşitli noktalarını da çalıştırdığınızdan problem çözme yeteneğiniz de gelişecektir. Ritim hızlandıkça daha fazla enerji harcar ve kalori yakarsınız. Yani; eğlenirken beraberinde sağlığınıza da önemli katkılarda bulunursunuz.

Bateri Çalmak İçin Üst Yaş Sınırı Söz Konusu Değildir!
Alt yaş sınırı 3.5 olan öğrencimiz dahi bulunmaktadır. Önemli olan kişinin enstrümanı çalmayı ne kadar istediği ve motivasyonunu ne düzeyde tuttuğudur.Yapı itibariyle 5 yaş altı öğrenciler konsantrasyon problemi yaşamaktadır. Bu tarz durumlarda gerek ailenin gerekse öğrencinin eğitim aldığı eğitim kurumunun gerekli motivasyonu sağlaması gerekir. Bateri derslerine katılmadan önce sizlere tavsiyemiz; tanıtım derslerimize katılmanız olacaktır. Hem eğiticileri tanıyacak hem de derslere yaklaşımını inceleme şansı bulacaksınız.

Bateri ile ilk tanışma ve bageti ilk elinize aldığınız an çok önemlidir. Derslere devam edebilmeniz, enstrümanı başarılı bir şekilde kavrayabilmeniz ilk tanışmaya bağlıdır. Bateri kursumuz merkeze oldukça yakın bir noktadadır. Bateri dersi İzmir Bornova yazıp arattığınızda karşınıza kurumumuz çıkacaktır. İzmir genelinde enstrüman eğitimi alabileceğiniz nadir kalitedeki kurumlardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bateri Kelimesi Fransızca’dan Türkçe’ye Geçmiş Bir Kelimedir!
Vurmalı enstrümanlar ailesine yer alan bateri, birçok farklı ritmin birleşmesi neticesinde ortaya çıkmıştır. Baterinin bulunduğu ortamda şarkılar hareketlenir, enerji kazanır. Davul, tarihi oldukça eskilere kadar uzanan bir müzik aletidir. İlk çağlardan itibaren kullanılmaya başlanmış olan davulun formunda fazla değişikliğe gitmeden günümüze kadar ulaşmayı başarabildiği söylenebilir.

İlk bateri takımları 18. Yüzyılın sonlarında ortaya çıkmıştır. Bahsi geçen dönemde bassdrum pedalı icadı gerçekleşmiş ve baterinin ortaya çıkışını sağlamıştır. Bu icadın ardından birkaç vurmalı çalgının bir arada çalınma imkanı doğmuştur. Pop, caz, rock ve blues müzik türlerinde çok önemli bir yeri bulunmaktadır.

Bateri 5 Parça Davul ve 3 Parça Zilden Oluşur!

Bateriyi meydana getiren en önemli parçalar pedal ve bagetlerdir. Çubuk şeklindeki sopaların zil ve davullara ahenkli bir biçimde vurulması neticesinde ortaya çıkan ezgi tam olarak istenen sonuçtur. Baterinizi yerleştireceğiniz noktanın fazla nemli olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışmalarınızı tamamladıktan sonra uzun ömürlü olabilmesi adına hafif nemli kadife bir bezle temizleme işlemi yapmalısınız. 3-4 haftalık sürenin ardından bateri zilleri özel kimyasalı ile temizlenmeli. Unutmayın! Enstrümanınıza ne kadar bakar ve bu konuda titizlik gösterirseniz; o kadar özel sesler elde eder yıllar boyu enstrümanınızı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra; kursumuz eğitim sürecinde bateri nasıl akort edilir? Göstermekte. Evinizde çeşitli zaman aralıklarında yapacağınız akort ile müzik aletinizden en özel sesi almanızı sağlamaktayız. Kursumuz bünyesindeki eğitmenlerimiz eğitimlerinizin başladığı ilk anda sona kadar enstrümanı en ince ayrıntıları ile anlatıyor ve bu konudaki tüm eksikliklerinizi kapatıyor.

Bateri Kursu İzmir Bornova , Davul kursu İzmir gibi aramalarla ulaştığınız içeriğimizi sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz.