Art'n More
YAN FLÜT’E DAİR MERAK EDİLEN TÜM SORULAR

YAN FLÜT

Erken yaşlarda tanıştığımız blok flütten sonra,  müziğe tekrar üflemeli bir enstrüman ile dönmek isteyenler ART’N MORE’ da buluşuyor.  Dinlemekten keyif aldığınız eserleri yan flüt ile çalmayı öğrenmeniz artık size çok uzak değil.

Kurs ücreti ne kadar?

Kurs ücretlerimiz İzmir’in en hesaplı kurs ücretidir. Kaliteli ve hesaplı bir eğitim almak için fiyatlarımız ile ilgili konularda  mail atabilir ya da telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Yan flütüm yok. Yeni bir yan flüt ne kadardır?

Yeni bir yan flüt edinmek istiyorsunuz ama bu konu hakkında yeterli bir donanıma sahip değilseniz bu hiç sıkıntı değil. Konu hakkında donanıma sahip öğretmenlerimiz sizi en doğru şekilde en uygun enstrümana yönlendireceklerdir.

 

Kursunuz tam olarak nerededir?

İzmir Bornova da bulunan Art’n More Sanat Merkezi sizin için en doğru adres. İzmir’in her noktasından kolay ulaşımı ile sizin için büyük bir kolaylık.

 

 

İnsanı dinlendiren ve huzur veren bir sese sahip olan yan flüt sizin için bir enstrümandan öte her an yanınızda olabilecek bir arkadaş gibi. Dinlerken ve çalarken sizi başka dünyalara sürükleyen bu enstrüman ile tanışmanız için tam zamanı. Bu deneyimi yaşamak için hemen ücretsiz deneme dersi için bize ulaşabilir ve deneyimleyerek bize hak verebilirsiniz. Ücretsiz deneme dersimize katılarak dershanemizin sıcak, samimi, aile ortamında ve son derece kaliteli eğitim ortamını görüp Art’n More ailesine katılmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Şimdi en sık sorulan soruları cevaplama vakti…

Derslere başlar başlar başlamaz bir yan flüt edinmenize gerek yok. Kendinizden emin olana ve son kararınızı verene kadar dershanemizde ki enstrümanları kullanabilirsiniz.

Eğer son kararınız bir enstrüman edinmek ise size en uygun enstrümanı edindirmek için yardımcı oluyoruz.

Yan flüt çalmaya başlamak için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Kurumumuzda ki her yaş grubundan öğrenciler buna en güzel örnek.

İşiniz veya okulunuz geç bitiyor ve bu sebeple zaman ayıramam korkusu yaşıyor iseniz bu hiç problem değil. Kurumumuz haftanın yedi günü saat gece 23:00’e kadar hizmet vermektedir.

Gerçekten flüt çalmak için istekli iseniz başarabilirsiniz. Düzenli çalışma ve bol pratik ile yeteneği ikinci plana atabilirsiniz.

Sanat merkezimiz Bornova da çok merkezi bir konumda. İzmir’in gelişen ulaşım ağı ile sanat merkezimize ulaşmak oldukça kolay. İzmir’in çok çeşitli noktalarından gelen öğrenci ve öğretmenlerimiz bu konuyu doğrular nitelikte.

 

SES İLE HUZUR VEREN BİR ENSTRÜMAN

Dinlendirici, huzur ve mutluluk verici bir sese sahip olan flüt, tarih boyunca sevilerek kullanılan bir enstrüman olarak kalmıştır. Her üfleyişte doğadan esintiler taşıyan bu enstrüman size artık çok daha yakın.

Alanında uzman öğretici kadromuz ve size özel bire bir derslerimiz ile yan flüt çalmak sandığınız kadar zor değil. Eğitimcilerimizin size özel hazırladığı programlar dahilinde aşamalı bir eğitim sistemi ile zorluk çekmeden ve keyif içerisinde alacağınız eğitim ile hayatınızda büyük öneme sahip olacak bir ayrıcalık sahibi olabilirsiniz.

Bir enstrüman öğrenmek ve çalmak hayat boyu devam eden bir süreçtir. Bunu belli bir süreye sıkıştırmak çok da doğru bir anlayış olmamaktadır. Ancak öğretmeni ve eğitim sistemine güvenen bir kurum olarak Art’n More Sanat Merkezi size enstrümanı temiz ve güzel çalma garantisini verebilir.

Yaşınız kaç olursa olsun nefesli çalgılar çalmak için herhangi bir engeliniz yoksa ve gerçekten istekli iseniz kursumuzla iletişime geçebilir ve kayıt yaptırabilirsiniz. Ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.Ödeme koşulları ve fiyat koşulları için bizimle iletişime geçmenizde fayda vardır.

 

FLÜT TARİHİ

Milattan önce 900’lü yıllara kadar gider ve harikalar yaratılır. Yan flüt Çin’den gelir ve 12.yy’da Avrupa da yayılır. Öncelikle sadece orkestralarda çalınan yan flüt daha sonra her türlü müziğe eşlik edebilen bir enstrüman haline gelmiştir. Flüt bugün ki dört tuşlu şeklini 1800’lü yılların sonlarında almıştır. Buna ek olarak 8 tuşlu hali de bulunmaktadır.

Yan flüt; ağızlık, gövde ve kuyruk olmak üzere 3 ana kısımdan oluşur. Sesin oluştuğu kısım ağızlık kısmıdır. Gövde kısmı orta bölümdür ve deliklerin bulunduğu kısımdır. Kuyruk kısmı ise pes notaların oluştuğu kısımdır.  Flütün her kullanım sonrası mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Flütün bakımı hakkında birçok detaylı bilgi eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Yan Flüt Kursu İzmir yada Yan Flüt Dersi İzmir aramalarınızın en doğru ve en kaliteli adresi olan sanat merkezimizdeki atölye çalışmaları ve ücretsiz deneme derslerinden faydalanmak bir tık uzağınızda.

ART’N MORE SANAT MERKEZİ

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.