Art'n More
Kesinlikle İzlenmeli : Piyano Filmleri

Piyanoyla ilgilenenlerin kesinlikle izlemesi gereken en iyi “piyano ve müzik içeren” filmler.

piyano film– Pianist
– Amadeus
– The Legend of 1900
– Vitus
– Troubled Water
– Once
– The English Patient
– The Piano
– Great Balls Of Fire
– Ray
– Five Easy Pieces

Ayrıca piyanistlerle ilgili film izlemek isteyenler için de aşağıda sıralı bir liste mevcut:
En iyi piyanist filmleri listesi için tıklayınız.

Art’n More’da düzenli olarak gerçekleşen film etkinliklerine siz de katılarak, bizlerle beraber eğlenceli ve sanat dolu vakit geçirebilirsiniz.

Her enstruman gibi piyano da kendi icinde evrensel degerlerde bir cok disiplini barindirir. Herhangi bir calginin gecmisten gunumuze fiziksel gelisimini,calinis bicimlerini insanlarin zaman icindeki begenileri ve ilginç piyanopratiklikleri belirler. Bunun dogrultusunda her calgi belirli kurallar cercevesinin icine girmis olur. Bu kurallardan bazilari ise tasidiklari onem itibariyle on plana cikar.

Piyanoda basi ceken en onemli kural istekli bir ogrenci ve bu istekleri cok iyi isleyebilen donanimli bir hocadir. Olaya teknik acidan baktigimizda ise piyanoya baslarken dogru bir tutus teknigi, piyano egitimine zaman olarak paralel giden nota egitimi,solfej,ton bilgisi piyano egitimi sirasinda olmazsa olmaz kurallardandir.

Piyanoyla ilgili filmler listesinden en güzel örnekleri izledikten sonra eminiz ki piyanoya olan çalışma isteğiniz artacaktır. Eğer siz de henüz piyano kursuna başlamadınız fakat piyano kursu almak konusunda istekliyseniz piyano kursu izmir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.