Art'n More
Evde Bateri Olmadan Bateri Kursu Almak
bateri çalışma padi

Bateri Çalışma Padi

Bateri bir çok müzik dinleyicisinin, müzik severin ilgisini çeken bir müzik aleti. Bir yerde bateri varsa, bateriye ilgi duyan kişi kesinlikle gider bir şekilde başına oturur veya ziline, kickine bir yerine vurur o baterinin. İlk bakışta diğer müzik aletleri gibi durmadığı için ( örneğin gitar gibi, nasıl tutulduğunu bilmeden bir şey çalması zordur veya keman veya çello ) bir çok bateri severi cezbeder bateri çalmak.

Ne göründüğü kadar basittir çalması ne de düşünüldüğü kadar zor. Bir çok kişi bateri çalmayı ister fakat apartman dairesinde yaşadığı için ve ses sorun olacağı için vazgeçer. Sesi sorun eder ve hayali olan bateriden vazgeçer veya baterilerin fiyatlarının pahalı olduğunu düşünür oysaki iki konuda da yanılmaktadır. Baterinin fazla ses çıkartması sorununa karşın elektronik bateriler vardır, kulaklık takılabilir ve sesi ayarlanabilir, istediğiniz zaman sessizce çalabilirsiniz ayrıca fiyatları da çok pahalı değildir, pahalı modelleri de bulunmasına rağmen gayet uygun fiyatlı modelleri de bulunmaktadır.

artnmoreizmirbornovaAyrıca başlangıç seviyesinde evde bateri çalışması yaparken bir bateriye değil, düzgün bir bateri çalışma padine ihtiyaç duyarsınız, ayrıca sanat merkezimizin sunduğu ücretsiz çalışma imkanıyla evde bateriniz yoksa istediğiniz zaman sanat merkezimizdeki bateride tamamen ücretsiz olarak prova yapabilir, bateri çalabilir, stres atabilirsiniz.

Evde düzenli çalışma yapmak için de az önce bahsettiğimiz gibi bir bateri çalışma padi edinmeniz ve metronom eşliğinde stick kontrol çalışmalarını düzenli olarak yapmanız yeterli olacaktır.

Bateri kursu arıyorsanız, bateri kursu izmir sayfamıza tıklayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca elektronik bateri fiyatlarını merak edenler için en uygun fiyatlı Mario Baterielektronik davul 20.12.2014 tarihinde 375 $’dır KDV dahil. Baterinin özellikleri arttıkça fiyatı da artmaktadır. En uygun fiyatlı bateri çalışma pedi ise 15 dolardır.

Diğer müzik aletleriyle kıyaslandığında aralarında çok da büyük bir fark yoktur. Bateri çalmaya gerçekten istekliyseniz geri kalan her şey tamamen bahanedir, ayrıntılı bilgi almak için bateri kursumuza gelerek ücretsiz deneme dersi alabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.