Art'n More
BATERİ ÖĞRENMEK BANA NE KATAR?

BATERİ ÖĞRENMEK BANA NE KATAR?

Eğer sizin de aklınızı bu soru kurcalıyorsa ve işin içinden çıkmakta zorlanıyorsanız İzmir Bateri Kursu olarak hazırladığımız bu soruyu dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

İlk olarak ruhsal gelişim, vücut gelişimi, zeka, duygusal durum, sosyallik baterinin etkileşimde olduğu faktörlerdir. Ve bateri bu faktörlerin hepsini iyi yönde geliştirebilecek bir enstrümandır.

Bateri çalmak için özel yeteneklere  veya özel fiziksel bir güce sahip olmak gerekli değildir. Bateri çalmak evrensel bir dildir, neredeyse dünyadaki tüm kültürlerin kendi geleneklerine ait bir ritim kültürü vardır.

Ayrıca, hasta insanlar için de grup olarak bateri çalma seansları veya ritim terapileri, beyin hasarlarında, beyin fonksiyonlarını geliştirmede veya bağımlılığı olan insanların bağımlılık duygularından arınmalarında ve benzeri birçok iyileştirme amaçlı yararları vardır

Özellikle ergenlik yaşındaki gençlerin gözdesi olan ve merak içinde öğrenmeyi istedikleri ‘Bateri’   çok zevkli bir enstrümandır. Tabi ki sadece gençler değil orta yaşlı kategori

sine girebilecek, çalışan kesimden öğrencilerimizde İzmir Müzik Kursu’muzda eğitim görmektedir.

Bateri dikkatle takip edilmesi ve gerçekten uğraşılması gereken bir enstrümandır. Bizim tavsiyemiz eğer öğrenme konusunda istekli iseniz sınırlarınızı zorlayın, vazgeçmeyin. Çünkü ancak bu şekilde istediğiniz noktaya gelebilirsiniz.

Baterinizin olmaması öğrenmeye engel değildir.Nasıl mı? İşte kanıtı :

Daha detaylı bilgi almak,deneyimlerimizden faydalanmak ve ücretsiz deneme derslerimiz için Art’n More sanat merkezimize iletişim numaramızdan veya mail yoluyla ulaşıp,randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.