Art'n More
Bateri Çalmak Size Ne Katar?

BATERİ ÇALMAK SİZE NE KATAR?
Bateri çalan insanları izlediğinizde bateri çalmak size çok zor gelebilir. Ama sanıldığı kadar zor değil! Bir bateristin enstrümanını çalarken beynini 4 parçaya ayırıp çaldığını düşünürsek kolay olarak adlandırabiliriz. Sizde derslere başladığınızda beyninizi 4 parçaya ayırıp çalmayı öğrenecek, el ve ayak koordinasyonunuzu geliştireceksiniz.

Bateri çalmak sizin vaktinizi ve düzeninizi oluşturmanızı sağlar. Bateri çalan kişiler günlük hayatında da zamanını verimli kullanan, düzenli insanlar olurlar. Sebebi ise uzun süre bir ritmi aynı düzende tutmak sıkı bir disiplin gerektirir. Bu yöndeki çalışmalarınız zamanla günlük hayatınızda da yer edecek ve zamanı verimli ve doğru kullanacaksınız.

Aynı zamanda bateri çalmak reflekslerinizi güçlendirecek ani olaylara karşı farklı tepkiler oluşturmanızı sağlayacaktır. Eğer disiplinli şekilde çalışmaya devam ederseniz farklı yerlere aynı anda odaklanmaya başlayacaksınız, Ayrıca düzenli çalışmalarınız sonucu hafızanızın da kuvvetlendiğini, hitabet gücünüzün arttığını göreceksiniz.

Günlük ve iş hayatınızın stresinden kurtulmak, kendinize zaman ayırırken bir yandan da beyin egzersizi yapmak için bateri çalabilirsiniz.Bateri kursu İzmir aramalarınızın tam karşılığı olan Art’n More Sanat Merkezimizdeki ücretsiz deneme dersleri için bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.