Art'n More
Art’n More’da Pazartesi Sendromu

etkinlikYer: Art’n More
Tarih: Her Pazartesi
Saat: 19.30
Kategori: Eğlence

Her hafta, her pazartesi Art’n More’da Pazartesi sendromuna ilaç gibi bir etkinlik günü! Pazartesi akşamı yapacak bir şeyler arayanlar, evde oturmak istemeyenler, sosyalleşmek, hayatına renk katmak isteyenler için süper bir gün.

Etkinlik sadece haftasonu mu yapılır, haftanın 5 günü, o haftasonu dediğimiz geriye kalan 2 gün için çalışarak geçer mi, hayatımızın büyük çoğunluğu dümdüüüz bir rutin halinde gider mi? Sadece cumartesi, pazar mı eğlenilir? Hayat renkler olmadan geçer mi! Bunca soru, bunca sorun varken işte size süper fırsat!

Her hafta Pazartesi günleri Art’n More’da etkinlik yapıyoruz, müzik dinletisi, film gecesi, oyun günleri, karaoke, akşam yemeği, dışarıda gerçekleşecek olan çeşitli etkinlikler, go kart, çeşitli workshoplar, dart, bisiklet gezisi, lasertag, bowling, evden kaçış oyunu, halı saha, playstation turnuvası, bar’da keyifli sohbet gibi bir sürü etkinlik!

Etkinliklere katılıp hem eğlenceli vakit geçirebilir hem sosyalleşip yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Etkinliklere katılmak için tek yapmanız gereken whatsapp grubumuza katılmak. Whatsapp grubumuza katılmak için 0507 095 82 27 numaramıza whatsapptan “etkinlik grubunuza katılmak istiyorum” yazmanız yeterli.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.