Art'n More
Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun!

Şarkılar bize çok şey hatırlatıyor, bir sözle geçmişe gidiyor, bir kaç notayla gelecek hayalleri kuruyor, özlüyor, üzülüyor yeri geliyor mutlu oluyoruz. Müzik insana çok fazla şey anlatıyor, bilimsel olarak ruh hastalıklarının tedavisinde bile kullanılıyor. Hayatımızın her yerinde müzik var, düşünün izlediğiniz filmlerde bile müziğin girdiği sahneler ne kadar etkileyici ne kadar vurucu oluyor, anlatılmak istenen konuyu daha da güçlendiriyor.

Şarkılarla ağladık, şarkılarla güldük, şarkılarda ayrıldık, şarkılarda üzüldük, şarkılarda hayat, şarkılarda ölüm olursa olsun, ” Ah bu şarkıların gözü kör olsun!” demiş Zeki Müren. Çok da doğru demiş. Siz de bir düşünün sizin hayatınızda müzik nerede? Müziğin nasıl bir yeri var?

Böyle bir giriş yaptıktan sonra gelelim asıl konumuza. Yıllarca dinleyici oldunuz, şarkıları dinlediniz, biraz da çalan tarafta olmak istemez misiniz? Bu yaştan sonra çok zor demeyin, müzik aleti çalmanın, gitar çalmanın, keman çalmanın, klarnet çalmanın yaşı olmaz, siz istedikten sonra çalmak çok kolay, önemli olan gerçekten istemek ve zaman ayırmak.

İstemez misiniz sevdiğiniz şarkıları, sevdiğiniz bir müzik aletinde çalmayı ve sevdiklerinizle beraber söylemeyi! Bugün kendiniz için bir şey yapın, bırakın birbirini tekrar eden şeyler yapmayı, manevi değerlere sahip olmanın, müzik yaparak mutlu olmanın zamanı geldi, ücretsiz deneme dersleri için bizi arayın, sizinle beraber size en uygun müzik aletini seçelim, çay içip hoş sohbet ederken hepsine birlikte karar verelim.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.