Art'n More
Senin Farkın Ne Bebeğim?

Art’n More’da kahvaltı var!

art-n-more-da-kahvaltı-keyfiArt’n More’un farkından bahsetmeden önce yeni eğitim yılı başlarken ilk pazar kahvaltımıza da başlıyoruz Art’n More terasımızda!
Pazar günü saat 10.30’da kahvaltı için toplanıyoruz, kahvaltıya katılmanın tek şartı yanında bir arkadaşını da getirmen! Ben bulamadım birini dersen yalnız da gelebilirsin ama getirebilrsen arkadaşınla seni kahvaltıya bekliyoruz…

Art’n More’un farkı ne?

Sanattan beklentiler kişiden kişiye değişir, kimisi için bir şeyi mükemmel olarak taklit etmekken, örneğin bir şarkıyı çok iyi çalmak bir resmin birebirini çok iyi çizmekken kimisine göre yaratmaktır, bir beste yapmak, aklındaki şeyi kağıda aktarmaktır.

Art’n More sanattan beklentilerinize cevap verir, yani herkese aynı yemeği sunmaz, geniş bir menüsü vardır, kimin canı ne istiyorsa ona tam olarak onu verir, Art’n More’da bireyler kendini iyi hisseder.

Art’n More ev ve iş yerinden veya okuldan sonra bireylerin en çok uğradığı, vakit geçirdiği yer konumundadır, sadece dersi olan gelmez Art’n More’a. Keyifli sohbet için de gelinir, yeni insanlarla tanışıp bir şeylerle paylaşmak için de gelinir.

Bol bol etkinlik vardır, piknik vardır, oyun günü, bisiklet günü, kahvaltı günü vardır. Art’n More insanların aradığı o eğlenceli keyifli yerdir. Bir kafede zaman geçiriyor gibi vakit geçirebilirsiniz, Art’n More insanların çekinmeden vakit geçirebileceği bir yerdir.

Art’n More öğretirken eğlendirmeyi amaçlar, yani sadece sıkıcı bir ders programı hazırlamaz, ders programlarını eğlenceli hale getirir ama disiplinden de ödün vermez, hem eğlendirir hem öğretir, yıl sonu konserinde süper bir gösteri sergiletir.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.