Art'n More
Pazar Günü Ne Yapsam?
ART-N-MORE

Pazar gününü değerlendirmek için İzmir’de yapılabilecek 10 güzel şey!

Günlerden pazar, hem eğlenceli hem stresli bir gün! Neden stresli çünkü bugün pazar, yarın pazartesi yani işler, okul, monoton hayat bizi bekliyor ama bizim için öyle bir şey yok! Pazar gününe de pazartesi gününe de sanatla renk katıyoruz.

Pazar günü İzmir’de ne yapılabilir?

1. Tarihi asansörü ziyaret edip fotoğraf çekebilirsiniz
2.Kemeraltı kalabalıktır ama gezmesi eğlencelidir, kemeraltını ziyaret edebilir ve Kızlarağasında kahve içebilirsiniz.
3.Daha önce binmediyseniz faytona binip kısa bir İzmir turu atabilirsiniz.
4.Uzaklara gidelim biraz da tarihi olsun derseniz; Efes’e, Meryem Ana’ya gidebilirsiniz. Efes, Selçuk, Şirince gezebilirsiniz.
5. Bostanlıdan bisiklet kiralayıp bisikletle Doğal Yaşam Parkına bir gezintiye çıkabilirsiniz.
6. Çevredeki yazlık yerlere gidebilirsiniz; Foça, Çeşme, Urla, Gümüldür, Mordoğan, Karaburun.
7. Kahvaltıda sahilde boyozla incebelli çay, öğle yemeğinde kumru akşam da midye yiyebilirsiniz.
8. Örnekköyden başlayan parkurdan başlayıp karagöle yürüyebilirsiniz, birar yorsa da doğayla iç içe bir gün!
9. Şehirden pek uzaklaşmayayım diyorsan önce sabahı Karşıyaka’da, öğleni Bornova’da gün batımına doğru akşamı da Alsancak’ta geçirebilirsin.

ve 10. seçenek olarak da Art’n More’ a gelebilirsin, Art’n More herkese açık bir sanat atölyesi, her hafta farklı etkinliklerin yapıldığı, yukarıda saydığımız maddelerin birlikte gerçekleştirildiği, yeni insanlarla tanışıp bir şeyler yapabileceğin bir yer. Buraya geldiğinde kimseyi tanımıyorum ki diye çekinmene gerek yok, Art’n More’un samimi sanat ortamı seni de saracak, bizimle ve etkinliklerimizle ilgili bilgi almak için bize 0554 839 38 39 numaralı telefondan ulaşman veya whatsapp’tan yazman yeterli!

Pazar günü gitar kursu, keman kursu, piyano kursu ve daha nice sanat kursları vermenin dışında Art’n More da pazar günleri aktivite günleri. Pazar günleri geziye gidiyoruz, bisiklet turu yapıyoruz,  film günü, film gecesi yapıyoruz, mangal yapıyoruz, çeşitli oyunlar oynuyoruz, stres atıyoruz, terapi yapıyoruz, bir birinden ilginç, bir birinden eğlenceli aktivitelerle pazar gününe renk katıyoruz!

Bundan sonra hayatınızda Art’n More Pazarı olacak, pazar günleri ne yapacağım diye düşünmeye son, sizin gibi sanata meraklı insanlarla güzel vakit geçirme zamanı!

Pazartesi stresi pazar eğlencesiyle son buluyor çünkü pazartesi günleri Art’n More Terapi günleri! Pazartesi günleri de terapi niteliğindeki aktivitelerimiz devam ediyor böylelikle haftanın bu gerilimli, gergin ilk gününü atlatıyoruz! Bir yandan da fotoğraf kurslarıyla, resim kurslarıyla, gitar kurslarıyla ve çok daha fazlasıyla hayatımıza sanat katıyoruz.

Türkiye’de bir ilk olan sanatla terapi Art’n More da, Art’n More tüm farkıyla Bornova’da!

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.