Art'n More
Hangi Keman Markasını Tercih Etsem?

Hangi Keman Markasını Tercih Etmeliyim?

Keman Kursu İzmir olarak bu yazımızda kemana yeni başlayanlar ve başlamak isteyenler için en iyi keman markaları, keman seçerken nelere dikkat edilmeli, kendimize en uygun kemanı nasıl seçeriz gibi konular hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın sonunda hangi keman markasını seçeceğinize karar vermiş olacağınızdan eminiz!

Öncelikle elbette ki her üründe olduğu gibi piyasada adı hiç duyulmamış bir markayı tercih etmek pek sağlıklı bir seçim olmayabilir. Keman fiyatları araştırması yaptığınızda piyasada ucuz fiyatlı çok fazla kalitesiz ürün olduğunu görmek aklınızı karıştırıp keman satın almak için seçim yapmanızı zorlaştırabilir fakat emin olun ki ucuz diye aldığınız kalitesiz bir keman size hiçbir zaman istediğiniz performansı sağlayamaz. Bu yüzden bütçeniz dahilinde piyasada uzun süredir bulanan ve adı bilenen keman markalarını tercih etmek sizin için en doğru seçim olacaktır.

Yazımızda sizlere önerdiğimiz keman markalarını tercih ettiğiniz takdirde büyük olasılıkla uzun vadede bir problemle karşılaşmayacak ve kaliteli bir keman sesi ve keman yayı ile keman öğrenebileceksiniz. Çünkü sizlere önerdiğimiz bu keman markaları yıllardır hizmet veren, başarılı bir çok müzisyen tarafından kullanılan, profesyonel markalardır. Herhangi bir müzik markete gittiğinizde size önerdiğimiz keman markalarının çoğunu görebilirsiniz. Bu markalar bir çok çeşidi ile fiyat ve performans olarak en iyi kaliteyi sunar, bu yüzden de bir çok müzisyen tarafından tercih edilir.

 

En iyi keman markalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ashton
  • Mavis
  • Otto Jos.Klier
  • River Tone
  • Rösler
  • Stentor
  • Strunal
  • Yamaha
  • Stromberg
  • Karin

Kendime en uygun kemanı nasıl seçerim?” diye düşünürken size yardımcı olacak bir konu da sevdiğiniz ve başarılı bulduğunuz keman virtüözlerinin keman markalarına bakmak olabilir. Bu şekilde kendinize ve müzik tarzınıza en uygun kemanı seçebilirsiniz.

Ayrıca size önerdiğimiz keman markaları hakkında da internette kısa bir araştırma yapıp seslerini dinlemek de kendiniz için en doğru keman markasını tercih etmek konusunda sizlere çok yardımcı olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra siz dünyanın en iyi keman markısını satın alıp  kemanınıza gereken özeni göstermeyip yeterli emek vermediğiniz takdirde o keman sizin için basit bir telden ibaret olacaktır. Kendinize bir keman edindikten sonra artık onu bir parçanız gibi benimseyip ona gereken zamana ayırdığınız ve sabırla çalıştığınız takdirde iyi bir keman virtüözü olmanızın önünde hiçbir engel yoktur.

Keman Kursu İzmir ailesi olarak sizler için kafa karıştıran “Hangi Keman Markasını Tercih Etsem?” sorusuna yanıt verdik. Kendiniz için en doğru kemana karar verdiyseniz uzman eğitmenlerimizden profesyonel keman dersi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik ücretsiz deneme derslerimiz de mevcut!

Telefon: 0507 095 82 27

Adres: Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova/ İzmir

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.