Art'n More
Gitarla Nasıl Kız Tavlanır?

gitar-kursuEveeet, hemen başlığa kanıp yazıya tıkladınız, belki bir erkek olarak bir kız tavlama umuduyla yazıya girdiniz, belki bir bayan olarak erkekler acaba gitarla nasıl kız tavlıyor diye düşündünüz fakat sizi biraz hayal kırıklığına uğratacağız.

Gitarı lütfen pis işlerinize alet etmeyiniz, tamam sanat kim içindir ne içindir herkese göre değişir fakat ilk öncelik birini etkilemek olmamalı bizce! Gitar bu olaylara en çok alet edilen müzik aletlerinden bir tanesi belki bazen de işe yarıyor bu durumlarda fakat öncelikle amaç kendinize bir şeyler katmak olmalı, zaten gitarla kız tavlayacağım diye gitar çalmaya başlarsanız çok da başarılı olabileceğinizi sanmıyoruz, önce gitarı iyice çalmayı öğrenin, düzenli çalışın zaten gerisi gelecektir (:

Sanat kimin içindir? Siz kimin için, ne için gitar çalmaya başladınız? Ya da başlamak istiyorsunuz? Gelin aklınızdaki karmaşayı beraber çözelim!

Zaten normalde bir sevgili bulamıyorsanız son umudunuz gitarsa, gitarla bulduğunuz sevgili de bir yerden sonra sizin gitar hevesiniz gibi uçuğ gidecektir. Dediğimiz gibi gelin gitar kursumuza size en uygun gitar kursu programını beraber hazırlayalım ve gitarı tam anlamıyla çalmaya yönelik ilk adımları beraber atalım, beraber bir şeyler çalıp, bir şeyleri becermenin verdiği mutluluğu yaşayalım.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.