Art'n More
Art’n More Açılışını Kaçırmayın!

İzmir Bornova eğlenmek, sanatla keyifli vakit geçirmek isteyenler için yeni bir sanat merkezine kavuşuyor. Müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, dans ve sanatla terapi alanında hizmet verecek olan sanat merkezi Bornova’da 16 Kasım’da açılıyor.

2 katlı ve 6 tam donanımlı fotoğraf sınıfı, müzik sınıfı, resim sınıfı, tiyatro sınıfı, dans sınıfıyla, kafesi, oyun seçeneklerine sahip bekleme alanı ve geniş sanat kitaplığıyla sanat severlere kapısını açıyor. Şimdiden ön kayıt yaptıran, bekleyen bir çok insana aktif olarak hizmet vermeye hazırlanan Art’n More iç mimarlar tarafından tasarlanan iç mekan tasarımının şıklığıyla duvarlarından aksesuarlarına kadar görenleri hayran bırakıyor.

Art’n More Bornova’da gençleri eğlence ve sanatla buluşturmayı hedeflerken ismi gibi gerçekten sanattan daha fazlası, “eğlence ve terapi”.

Art’n More açılışında çekilişle bir çok hediye dağıtıyor

Art’n More şanına yakışır bir şekilde açılıyor hem de öyle eli boş açılmıyor, açılışa gelenlere girişte birer tane numara veriyor ve o numarayla çekiliş yapıyor. Çekilişte bir sürü şey dağıtıyor.

16 Kasım Pazar günü saat 17.00’de gerçekleşecek olan açılışa tüm sanat severler davetli.

Art’n More’ a nasıl gidiliyor?

Art’n More’ a nasıl ulaşırım diyenler için, ulaşım çok kolay, yerimiz çok merkezi, Bornova Hükümet Konağının çaprazında, Bornova Tansaşın ve İzmir Bornova Kars – Halil Atila İlköğretim Okulu’nun tam karşısında. Ayrıntılı olarak Art’n More aşağıdaki İzmir – Bornova Haritasında.

Açık adres ise:
Kazım Dirik Mahallesi – Fevzi Çakmak Caddesi No: 10 Kat. 2

Bornova Meydanına geldiniz, Bornova Hükümet konağını arkanıza aldınız ve hala Art’n More’u bulamadıysanız bizi arayın, hemen gelip sizi alalım.

art-n-more-izmir

Gelelim çekilişle verilecek hediyelere;

2 Kişiye 4 haftalık gitar dersi
5 Kişiye 4 haftalık temel fotoğrafçılık dersi
5 Kişiye 4 haftalık resim dersi
2 kişiye 4 haftalık piyano dersi
5 Kişiye klasik gitar aksesuar seti ( Tel takımı, askı, pena )
ve daha bir sürü hediye

Açılışta müzik var, ikramlar var, öyle kuru kuru olmaz, hoş sohbet var!

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.