Art'n More
7 Soruda Grafik Tasarım Kursu-

Bugün İzmir Grafik Tasarım kursu olarak sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz bir yazı hazırladık.

          1)Grafik Tasarım nedir?

Kısaartn-brca görsel iletişim sanatıdır. İnsanlara en doğru mesajı en kısa zamanda en kalıcı şekilde verebilmenin yolu grafik tasarımdan geçer.Bakmak ile görmek arasındaki farkı görmek isteyenler içindir.

2)Grafik Tasarım Kursuna katılmak için yaş şartı var mı?

7 ve 7 yaş üstü kişiler katılabilir.

3)Ne kadar sürede tasarım yapmayı öğrenebilirim?

Kişiden kişiye değişmekle birlikte 3-4 ay içinde temel kavramları öğrenip tasarım yapmaya başlayabilirsiniz.

4)Kimler Grafik Tasarım kursuna katılabilir?

Başta güzel sanatlar, tasarım fakülteleri ve yüksekokullarından mezun olan veya devam eden tasarım uzmanlığı üzerinde bilgisini geliştirmek; bilgisayarla tasarımla ilgilendiği halde farklı üniversite ve yüksekokuldan mezun olup, meslek değiştirmek ve herhangi bir işte çalıştığı halde yaşamına bilişim teknolojileri alanında devam etmek isteyenlerin yanı sıra bilişim sektörü içinde çalışmakla birlikte kendisini yenileme fırsatı bulamayanlar, Art’n More’un Web ve Grafik Tasarımcı eğitim programları ile kariyer hedeflerine ulaşabilirler.

5)Grafik Tasarım Kursunda neler öğreneceğim?

3 boyutlu obje oluşturmayı *Perspektif çizim yapmayı *Bir dökümanı baskıya hazırlamayı *Sayfa tasarımı yapmayı *Sayfa yönetimini *İmajlarla çalışmayı *Obje formatlamayı *Taransformasyon yapmayı ve programlarının kulanımının getirdiği diğer konuları öğreneceksiniz.

6)Eğitim kalitenizden nasıl emin olabilirim?

Kayıt olma zorunluluğu olmadan devam eden Grafik Tasarım Eğitimlerimize misafir olarak katılıp derslerimizi izleyebilir, kursa katılan öğrencilerden bizzat yorum alabilir ve öğretmenlerimizle tanışarak eğitim kalitemizi yerimizde görebilirsiniz.

7)Grafik Tasarım Kursuna katılmanın yararları nelerdir?

&Sektörde en çok kullanılan Grafik Tasarım programları olan Adobe Photoshop, Adobe Illustratör, Adobe Indesign, Corel Draw , HTML-5, CSS, Dreamweaver, 3D Max gibi yazılımları yetkin kullanarak, sektörün talep ettiği uzmanlar arasında yer alabilirler.

&Art’n More, katılımcılarının teknik ve iş becerilerini arttırmak için, proje bazlı uygulamalı eğitim metodunu geliştirmiştir. Böylelikle katılımcı klasik çizim teknikleriyle tasarım yeteneğini birleştirebilecek, farkındalık, planlama ve sosyal ilişki geliştirme gibi temel iş becerileri ve nitelikleri geliştirecektir.
&Uygulamalı Dersler Art’n More eğitim sistemine uygun olarak, katılımcıların analitik becerilerini arttırmak için gerçek iş uygulamaları (proje) yaparak, yaratıcılığını ve yeteneklerini yansıtan bir portföy sahibi olabilecekler. Aynı zamanda mesleki kavramları ve iş süreçlerini öğrenerek teknoloji kullanımı ve problem çözme yetenekleri artacaklardır.
&Grafik Tasarım Katılımcısı alanında sektörün talep ettiği yetkinliğe sahip katılımcılar sınırsız iş fırsatları bulabileceklerdir.

Ücretsiz Deneme Dersleri İçin Arayın!

Comments are closed.