Yan Flüt Kursu İzmir Bornova’da En İyi Eğitim İyi Fiyat Garantisiyle!

Uykuya daldığını sandığımız içimizdeki uykuları uyandıran, dinlemesi ayrı çalması ayrı keyif veren bir enstrüman olan, diğer enstrümanlar ile birlikte çalınmak için oldukça uygun olan, kişiye sınırsız bir huzur veren, sihir kelimesinin belki de tam karşılığı bir enstrümandır yan flüt.

 • Yan flüt derslerinde uygun fiyat
 • Profesyonel yan flüt eğitmenlerinden flüt dersi
 • Haftanın 7 günü en uygun gün ve saatlerde yan flüt kursları
 • En kısa zamanda en doğru şekilde yan flüt çalmayı öğrenme garantisi
 • Yan Flüt’e dair merak edilen tüm sorular

Yan flüt çalmak sanıldığı kadar zor bir şey değildir, istekli olduktan sonra yan flüt çalmaya hevesli herkes kısa sürede bu enstrümanla sevdiği şarkıları çalmayı öğrenebilir.


Yan flüt dersi almaya karar verdiğiniz, çalmak istediğiniz müzik aletinin yan flüt olduğuna karar verdiniz fakat aklınız karışık, yan flüt çalmaya yaşınız uygun mu, yan flüt kursu İzmir‘in aylık ücreti ne kadar, flüt fiyatları pahalı mı, yan flüt kursuna geldiğinizde ne kadar zamanda şarkı çalmayı öğrenebilirsiniz gibi aklınızı karıştıran sorular var yan flüt kursu yazımızda tüm bu soruları cevaplıyoruz, yan flüt çalmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz.

yan-flüt-kursu-izmir-bornovaAyrıca yan flüt kurslarımızda diğer kurslardan en büyük farkımız kişiye özel olarak hazırlanan özel yan flüt kursu programımız sayesinde kesinlikle yan flüt çalmayı öğrenmenize garanti veriyoruz, ücretsiz yan flüt tanışma derslerimize bekleriz. İzmir’de flüt kursu arayanların adresi.


Yan Flüt Kursu İzmir olarak girdiğiniz arama ile ulaşmış olduğunuz  yan flütle ilgili faydalı yazılar içeren “Yan Flüt Dersi İzmir Bornova” makalemizde ayrıntılı olarak bulabileceğiniz cevaplar;

– Yan flüt çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
Yan flüt kursu fiyatları ne kadar?
– Yan flüt fiyatları ne kadar?
Yan flüt kursu almaya yeni başlayanlar hangi yan flüdü satın almalılar?
– Yan flüte başlama yaşı kaçtır?


 • Yan flüt çalması zor mudur?
  Yan flüt çalmak hiç de zor değildir, şehir efsanesi bir çok şey söylenmektedir yan flütle ilgili fakat yan flüt öğretmenlerimiz hemen ilk dersten yan flütle ses çıkartmanızı sağlayıp size kolayca yan flüt öğretmektedirler.
 • Yan flüt kursunun fiyatları ne kadardır?
  Yan flüt kurslarımızın aylık ücretlerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.
 • Yan flüt çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
  Temel yan flüt eğitimi 3 ayda tamamlanmaktadır fakat bu süre tam olarak sizin çalışmalarınıza ve beklentilerinize göre değişmektedir, bu yüzden tam bir süre vermek kesinlikle mümkün değildir.
 • Yan flüt çalmaya başlamak için bir yaş sınırı bulunur mu?
  Her yaştan yan flüt sever yan flüt çalmaya istekli kişi, yan flüt eğitimlerimize katılabilir. Yan flüt eğitimlerimize yaş sınırı bulunmamaktadır.
 • Yan flüt satın almak istiyorum?
  Yan flüt satın alacağınız zaman yan flüt öğretmenlerimiz size bu konuda destek olmaktadırlar.Birde mutlaka Yan Flüt Alacaklara Tavsiyeler yazımızı okumanızda fayda var.
 • Herkes yan flüt çalabilir mi?
  İstekli olan herkes yan flüt çalabilir, siz de bunu görmek için ücretsiz yan flüt deneme derslerimize gelebilirsiniz.Şunu unutmamak gerekli bir adım atıp yan flüt çalmaya karar vereceksiniz bu konu hakkındaki yazımız sizi aydınlatacaktır.

Yan Flüt Çalmak İçin İlk Adımlar

 • Yan flüt kursunuz nerede?
  Yan flüt kursumuz Bornova Vergi Dairesi Sağ karşı Sokaında yer almaktadır. Yan flüt kursumuza ulaşım çok kolaydır. İzmir’in her yerinden ve hatta Manisa,Bayraklı,Karşıyaka,Bostanlı,Hatay,Balçova,Narlıdere ve Göztepe’den kursumuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yan Flüt Kursu; Biraz Nefes, Biraz Ses, Bolca Sanat!

Bu büyülü dünyaya ilk adımı atmak, hayallerinizde ki gibi yan flüt çalmak istiyorsanız sanat merkezimizde bizi ziyaret edebilir derslerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgilere sahip olabilir, kurs merkezimizi yerinde ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunları yapmak için tek yapmanız gereken 0507 095 82 27 numaralı telefonumuzdan bize mesaj yolu veya arayarak bize ulaşabilir, ücretsiz deneme derslerimiz için randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki yazımız sayesinde yan flüde dair ilk adımları

Yan Flüt tarihte bilinen en eski enstrümanların başında gelmektedir. Milattan önce 500’lü yıllara uzanan bir tarihe sahiptir.

Günümüzde kullandığımız flüte en yakın olan en çok benzeyen flüt tarihte ilk defa on ikinci yüzyılda Avrupa da Alman Flütü olarak üretilmiştir. Modern flüt ise on yedinci yüzyıl sonlarında Tehobald Boehm tarafından üretilmiştir.


Flüt üç ayrı parçadan oluşan bir enstrümandır.

Bu bölümler sırası ile;

 • Ağızlık
 • Gövde
 • Ayak’tır.

Bu enstrümanı çalan icracıların sol anahtarını akıcı bir şekilde okumaları gerekir.Aşağıdaki linkte Yan Flüt’ün Bölümleri kapsamlı bir şekilde açıklanmıştır.

Yan Flüt’ün Bölümleri


 • Yan Flüt Kursu Programımız

Yan flüt derslerimiz özel ders biçiminde öğretmen-öğrenci birebir olarak gerçekleşir. Enstrümanın yapısı gereği toplu sınıf dersleri yapmak için çok uygun değildir. Eğitim tekniği bakımından bu pek de sağlıklı değildir.

Temel amaçlarımızdan bir tanesi de dersleri sıkıcı halden çıkarmak ve en eğlenceli şekilde geçirmektir. Bu sebeple yan flüte dair her türlü teori ve teknik bilgi öğrenciye verilir. Çalışmalar gerçekleştirilirken batı müziği ve güncel popüler müzik çalışmaları paralel olarak devam ettirilir. Öğrencinin isteklerine göre çalışmalar şekillendirilir ve en verimli şekilde ders işlenmeye çalışılır.


Ders İçeriği Hakkında Genel Konular

 • Flütü tanıma ve nota yerlerini öğrenmeyi pekiştirici etüt çalışmaları
 • Yan flütten doğru ses çıkarma
 • Yan Flütte Dudak Pozisyonu
 • Gam ve dizi kavramlarının çalışılması
 • Genel nota teorisi
 • Güncel şarkı çalışmaları
 • Genel armoni
 • Eser analizleri
 • Polifoni
 • Nefes ve ağız teknikleri
 • Orkestra ve eşlik çalışmaları

Öğrencilerimize Klasik Batı Müziği ve Güncel Popüler Müzik çalışmaları birlikte verilir. Eşlikli çalışmalar solo ve orkestra çalışmaları düzenli olarak yapılır.

Dershanemizde eğitim kişiye özel programlar tasarlanarak devam ettirilir. Bu sayede en kolay ve en doğru eğitim hedeflenir.

Kursumuz bünyesinde gerçekleştirilen yılsonu konserleri ile öğrencilerimiz sene sonunda geldikleri seviyeyi net olarak görme fırsatı bulurlar.


Yan Flüt İle İlgili En Sık Sorulan lar ve En Çok Merak Ettikleriniz

 • Kursunuza Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ulaşım açısından çok kolay bir konumda yer alan sanat merkezimiz İzmir’i n birçok noktasından öğrenciye sahiptir. Bornova’da yer alan sanat merkezimize otobüs, dolmuş, metro ve izban kullanarak ulaşmak oldukça kolaydır. İzmir’in birçok noktasından Bornova, Evka 3, Manavkuyu, Bayraklı’dan olduğu kadar Buca, Hatay, Alsancak, Konak, Gaziemir gibi birçok uzak noktadan da öğrencilerimiz kurs merkezimizi tercih etmektedir.

 • Yan Flüt Enstrümanı Hakkında

Yan Flüt’ün  özellikleri,nitelikleri orkestradaki yeri ve yan flüt virtüözleri hakkında bilgi almak istiyorsanız aşaıdaki linke göz atabilirsiniz.Linkteki yazımız oldukça kapsamlıdır.

Yan Flüt Hakkında Bilgiler

Yan Flüt mutlaka geniş araştırmalar yapılıp satın alınması gereken bir enstrümandır.Bu yüzden yan flüt satın alma rehberimiz e göz atmanızda fayda var.

 • Dersleriniz sınıf dersi şeklinde midir?

Daha kaliteli ve sağlıklı bir eğitim vermek için kurumumuzda enstrüman dersleri birebir özel ders şeklinde işlenmektedir. Size en doğru ve en verimli eğitimi vermek bizim için en önemli konudur.

 • Kurs ücretiniz ne kadardır?

Dershanemiz eğitime verdiği önem, sağladığı kalite eğitim ile civarındaki en etkili kurumdur. Her keseye uygun kurs ücretleri ile aile bütçenizi yormamaktadır.

 • Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için en doru adres.

 


Yan flüt kursu yazımızın devamında yan flüt eğitimiyle ilgili ipuçlarına ve faydalı bir makaleye ulaşabilirsiniz.


Okullarda, eski dönemlerde müzik derslerinde sadece flüt çalma eğitimleri verildi. Hem tüm öğrenciler tarafından alımı kolay, hem de öğrenmesi çok kolaydı. Şimdi okullarda seçmeli ders olarak alternatifler sunuluyor. Öğrenciler mevcut dersler dışında ayrıca seçmeli dersler arasında yan flüt kursuna da gidebiliyorlar.

Boş vaktiniz varsa, bu vakitlerinizde kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız, yediden yetmiş yediye, her yaş grubuna yönelik yan flüt kursuna kayıt olmayı düşünebilirsiniz.

Müzik zevkinizi geliştiren kursumuz, size nota dersi de vererek, müzik konusunda kendinizi geliştirme şansı sunuyor. Yan flüt diğer, üflemeli çalgılar gibi keskin bir sese sahip değil. Daha naif tonlara sahip. Yan flüt sayesinde eğlenerek bir şeyler öğrenirken, kulaklarınız ve ruhunuz için de harika bir ziyafet sunmuş oluyorsunuz.

Video paylaşım sitelerinde yer alan yan flüt videolarımızla da, yan flüt kursunda öğrendiğiniz bilgileri evlerinizde çalışma imkanı buluyorsunuz. Ücretli kursların yanı sıra, belediyelerinde meslek kazandırma ve keyifle vakit geçirmeniz için düzenlediği kurslarda var ama bu kurslarda işin incleliklerini öğrenemiyorsunuz.

Eğer ki Bornova dışında yan flüt dersi arayışında olup, yan flüt Kursu İzmir Karşıyaka,yan flüt kursu İzmir Hatay,yan flüt kursu İzmir Alsancak gibi aramalar yapıyorsanız hiç proglem değil çünkü sanat merkezimiz İzmir’in en merkezi yeri olan Bornova da olup ulaşım çok kolaydır.


Doğru Yan Flüt Kursları Öğrenme Sürecinizi Hızlandırır

Yan flüt kursları oldukça makul seviyelerde bulabiliyorsunuz. Fakat yan flüt konuda uzmanlaşmak istiyorsanız mutlaka bu konuda eğitim almış, profesyonel kişilerle çalışmalısınız. Kursumuz size bu anlamda, kalite bir yan flüt eğitimini, keyifle sunuyor.
Yan flüt kursumuza kayıt olmak için, internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. İsterseniz öncesinde, kursumuzu ziyaret ederek, çalışmalarımızı yerinde izleyebilirsiniz. Eğer bu konuda uzmanlaşmak istiyorsanız, doğru adrese gelmelisiniz.

Yan flüt eğitimi almak için İzmir’li yan flütlerin tercihi dışında Manisa’lı yan flüt severlerin de tercihi olan yan flüt kursumuz sürekli olarak kayıt almaktadır. “Yan flüt kursu manisa” aramalarıyla sitemize ulaşmanız da mümkündür. Yan flüt kursumuza ulaşım çok kolaydır, yan flüt kursumuzun yeri çok merkezidir.